Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Anasayfa >> Water Metropol Bilgileri.
Water Metropol
FİRMA BİLGİLERİ
08.09.2016 Tarihinde Üye Olup 392 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
Water Metropol
Yetkili Kişi
:
Nurullah ERDOĞAN
Telefon Numarası
:
0507 728 95 16
Fax Numarası
:
Bulunduğu Sektör
:
Çevre ve Su
Bulunduğu Şehir
:
Ankara
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
bozokseo@gmail.com
Adres
:
Atb İş Merkezi C Blok No:47 Macunköy / Yenimahalle / ANKARA
Müşterilerimizin sağlıklı bir su içmeyi sunmak. Water Metropol Su Arıtma sistemiyle 1998 yılından bu yana hizmet vermeye başlamıştır. Water Metropol Su Arıtma sistemleriyle tamamen doğal kaynak su kalitesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye çapında öne çıkan su arıtma sistemleri sektörde hızla yerini almıştır. Water Metropol Su Arıtma 1. olmaya aday firmalardan biridir.

Water Metropol Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleşiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilermizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Portfoyümüzü yükselterek gerek personelimizle gerek ürünlerimizle zirvede kalmayı hedeflemek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Öncelikle hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak bu başarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Water Metropol Su Arıtma olarak ürünlerimizin kaliteli, titiz ve güler yüzlü işine insan sağlığı için sağlıklı bir su içmeye önem vermeliyiz. Satış ve satış sonrası hizmetimizi devam ettirmeyi kendimize hedef edinmiş bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Water Metropol Su Arıtma sistemlerini bayilik sistemi ile ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye geneline tanıtmak ve vazgeçilmez hale dönüştürmek ve iş istihdamını arttırmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla Türkiye’nin dört tarafını Water Metropol Su Arıtma sistemleriyle sağlıklı bir su içmeyi buluşturmak.

Müşterilerimizin istek ve damak tadına ve doğal kaynak su kalitesini sunmaktır.


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.
Ankara'dan Olup 225 Kez İncelendi.
08.09.2016


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
1
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
225
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss