Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Kardeşler Mühendislik
FİRMA BİLGİLERİ
04.12.2017 Tarihinde Üye Olup 68 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
Kardeşler Mühendislik
Yetkili Kişi
:
M. Yunus KARABOĞA
Telefon Numarası
:
0530 842 3938
Fax Numarası
:
0216253265
Bulunduğu Sektör
:
Diğer Sektörler
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
info@karabogalar.com
Adres
:
Turgut Paşa Mah. Fatih Bulvarı No:19/Dudullu/ÇEKMEKÖY
ÇATI AKTARMA
 Çatıların yüzyıllar önceki ilk kullanım amacı doğal olaylara karşı yani yağışlara karşı önlem almaktı. Bu durum günümüz için de hâla geçerli sayılır. Bizler konutlarımıza yağışlardan korunmak, ıslanmamak için çatı yaparız. Çatılar bir konutun tacıdır. Fakat doğa olaylarından ve ya da direk insan temasından zarar görebilmektedir. Bu vaziyet çatının görevini tam olarak yerine getirmemesine yol açar. Çatı ve konut suya kendini teslim etmiş olur. İşte bu tip durumları bir daha yaşanmaması için yapılan uygulamalara çatı aktarma adı verilir.
Çatı aktarma yapılırken uyulması gerekilen adımlar nedir? Çatı aktarma uygulaması basit bir uygulamadır aslında fakat etkili sonuçlar almak adına uzmanların yapması tavsiye edilir. Öncelikle çatı aktarma biraz pahalı bir işlem olacağından çatı üzerindeki kiremitlerinizi kontrol edin ve sağlam olan kiremitlerinizi ayırın. Dikkatli olun diğer kiremitlere zarar vermeyin.  Tüm kiremitleri sağlamlık kontrolünden geçirdikten sonra tekrar kaplama işlemini yapın, eksik olan kiremitleri ve kırılan kiremitleri yeni kiremitlerle değiştirin. Suyu yalıtmak amacıyla piyasada kaliteli mal olarak geçen su yalıtım örtüsü olan membranı alarak eski su yalıtım örtünüzle değiştirin. Hatta daha sağlıklı ve sağlam olması amacıyla eski su yalıtım örtünüzü de membran ya da alacağınız başka bir su yalıtım örtüsü üzerine serin. Böylelikle çift katman olacak. Çatı taşıyıcısı adı verilen kolon görevi adı verilen taşıyıcıları kontrol edin ve eğer sağlamsa bakımını yapın. Çatı taşıyıcı kolonlarınız sağlam değil ise başka bir şeye zarar vermeden yenisi ile değiştirin ya da hasar çok büyük değilse tamir edin. Bazı konutların su varilleri bulunur ve eğer varsa bu variller çatı üzerine konumlandırılır. Siz de kontrol edin. Eğer su varili varsa sağlamlığını kontrol edin aynı şekilde. Eğer sağlamsa bakımını yapın. Su varilleriniz sağlam değil ise başka bir şeye zarar vermeden yenisi ile değiştirin ya da hasar çok büyük değilse tamir edin. Böylelikle yağmur dışı su sızıntılarını da engellemiş olacaksınız.  Eğer varsa yukarıdaki şekilde bacanızı da kontrol ettirin. Gerisi normal bir şekilde çatı yapma işlemidir. Denilen aşamalara harfiyen uyulması çatı aktarma işleminizin sağlığını uzun süre ayakta tutacaktır. 


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss