Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Oba Fotoğrafçılık
FİRMA BİLGİLERİ
29.07.2011 Tarihinde Üye Olup 1126 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
Oba Fotoğrafçılık
Yetkili Kişi
:
Sadan ÇAKIR
Telefon Numarası
:
02126698590
Fax Numarası
:
02126698590
Bulunduğu Sektör
:
Fotoğraf Sanayi
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
info@obafotografcilik.com
Adres
:
Marmara Cad. Çınar Çarşı No:4 Bahçeşehir / ist


Oba Fotoğraf ve Video Hizmetleri, genç yaşına rağmen büyük tecrübeye sahip bir görsel iletişim şirketidir. Kurulduğu günden bu yana, görsel hizmet sektörünü tek çatı altında butik bir anlayışla yaratıcılığı en üst seviyede tutarak gerçekleştirmektedir.
GÖRSEL İLETİŞİM tanımına karşılık gelen tüm departman’ ları, son sistem cihazları ve her biri alanında profesyonellerden oluşan kadrosu ile Oba Fotoğraf ve Video Hizmetleri tüm deneyimini hizmet verdiği markalara ve sizlere vermektedir.
Davet, düğün, tanıtım, toplantı, lensman, backstage, seminer, bartmitzva, klise törenleri, fuar, kongre ve tanıtım çekimleri başta olmak üzere birçok alanda profesyonel, görüntü, sistemleri teknik production hizmetleri veren Oba Fotoğraf ve Video Hizmetleri, 9 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı birçok proje etkinliğe kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla kusursuz bir şekilde imza atmanın onurunu yaşamaktadır.
1999 yılından bu yana faaliyete olan Oba Fotoğraf ve Video Hizmetleri, Deneyimlerimiz ve bünyemizdeki profesyonel kadromuz ile fotoğraf kamera ve görsel iletişim sektöründe en iyiler arasında olmayı ilke edindik.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra, güncellemeleri de yeri ve zamanında yapılmasının bilincinde olup her türlü organizasyona cevap verebilecek altyapıya sahiptir.

Oba Fotoğraf ve Video Hizmetleri ekibi olarak biz, yaptığımız işi en iyi biçimde yapmayı, özenmeyi ve kaliteyi kendimize ilke edindik.
Altına imza attığımız her iş, yapabileceğimizin en iyisi olmak zorundadır. Bu nedenle önümüze çıkan her işi yapmaktansa, kalitesine inandığımız projelere imza atmayı tercih ediyoruz.
Bir başka deyişle, özel müşterilere özel hizmetler sunuyoruz.
Eğer özel bir projeniz ya da işiniz varsa, doğru adrestesiniz. İnanıyoruz ‘ki, kusursuz servis ve hizmet anlayışını bizleri daha yakından tanıdığınızda, her türlü organizasyon çalışmalarınızda güvenle bizi arayacaksınız.


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.
İstanbul'dan Olup 432 Kez İncelendi.
29.07.2011


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
1
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
432
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss