Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Anasayfa >> BROX Bilgileri.
BROX
FİRMA BİLGİLERİ
05.08.2011 Tarihinde Üye Olup 1343 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
BROX
Yetkili Kişi
:
CANER ALBAYRAK
Telefon Numarası
:
02165910137
Fax Numarası
:
02165910196
Bulunduğu Sektör
:
Enerji
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
caner@brox.com.tr
Adres
:
tuzla organize deri yan sanayi sitesi 15/13 parsel tuzla istanbul
1991 yılında Elektro Dinamik Malzeme Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla kurulan firmamız ilk üretimine BROX markası adı altında Doğal Gaz Sıvı Yakıtlı Brülörleri ile başlamıştır. Planlı çalışması, genişlemiş ürün yelpazesi ve kaliteli üretimi sayesinde 13 yıl gibi kısa bir sürede pazarda tercih edilen bir isim haline gelmiştir.

ELEKTRO DİNAMİK standart imalatları haricinde demir çelik haddaneleri, aluminyum, bakır, seramik, cam sanayi ve buna benzer birçok alanda kullanılmak üzere özel Gaz Proses Brülörleri üretip yurt içinde ve dünya çapında 10 ülkede ürün ve proje bazında çalışmaktadır. BROX markası olarak Rusya ve Arap ülkelerinde bir çok sanayi kuruluşuna ürünlerini satmaktadır. Bu konudaki ürünleri pazarlama çalışmaları da devam etmektedir.

ELEKTRO DİNAMİK hızlı bir şekilde üretim kalitesini arttırmak, imalat kapasitesini yükseltmek için yıllık karının %70'lik kısmını yatırımda kullanmakta ve aynı zamanda AR-GE çalışmaları için ciddi bir bütçe ay?rmaktadır. Şu andaki imalat kalitesi için TSE ve GOST-R standartları kullanılmaktadır. Ayrıca ISO-CE çalışmaları devam etmektedir.

Elektro Dinamik, endüstriyel yakıcılara ilişkin detay, proje deneyimi ve köklü bilgimiz ile çözüm ortağınız olmaktır. Maksimum ekonomik verimliliğe odaklanmış gelecekteki gelişimlere açık, modern sahada kanıtlanmış yöntemler ve teknolojiler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişme konusunda mükemmeli yakalayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss