Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
ZİRVE OPTİK - bursaLENSmarket.com
FİRMA BİLGİLERİ
06.08.2011 Tarihinde Üye Olup 1182 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
ZİRVE OPTİK - bursaLENSmarket.com
Yetkili Kişi
:
Cüneyt Köroğlu
Telefon Numarası
:
02242200187
Fax Numarası
:
02242200087
Bulunduğu Sektör
:
Alışveriş ve Perakende
Bulunduğu Şehir
:
Bursa
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
info@onlinelensmarket.com
Adres
:
İnönü Cd. İnegöl İşhanı Girişi No:39 Osmangazi/Bursa
bursaLENSmarket.com İDEA-CT Özel Teş. ve Ted. Hizm. Tıbbi Malz. Optik Malz. Mim. Müh. İnş. Taah. İşl. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren ZİRVE OPTİK mağazasının internet ortamında ürün tanıtımının yapıldığı bir internet sayfasıdır. ZİRVE OPTİK 5193 numaralı Optisyenlik Hakkındaki Kanun’un gerektirdiği şartlarda faaliyet gösteren her türlü numaralı gözlük camı ve çerçevesi ile reçeteye tabii kontak lens satışı yapmakla yetkili optik müessesesidir.

bursaLENSmarket.com internet sitesinde önceden göz hekiminin muayenesi ve reçetesine tabi olan kontak lenslerin yanı sıra reçeteye gerek duyulmayan kozmetik amaçlı kullanılan lensler ile bunların bakımı ve saklanması için gerekli olan solüsyon vb. ürünlerin tanıtımı yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgi almak veya ürün satın almak için 0224 220 01 87 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya İnönü Cd. İnegöl İşhanı Girişi No:39 Osmangazi/Bursa adresinde yer alan ZİRVE OPTİK isimli mağazamıza uğrayabilirsiniz.

bursaLENSmarket.com, göz hekimi tarafından muayenesi yapılıp kontak lens kullanabileceği konusunda reçetesi olan kişilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir online tanıtım sitesidir. İlk defa lens kullanacak, deneyecek kişilerin mutlaka bir göz hekimi tarafından muayene edilmeleri ve hekim kontrolünde ilk lenslerini denemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde oluşabilecek sorun ve rahatsızlıklardan bursaLENSmarket.com ve şirketimiz sorumlu tutulamaz.

bursaLENSmarket.com sitesinde tanıtımı yapılan ve ZİRVE OPTİK mağazamızda satılan tüm kontak lens ve lens bakım ürünleri bu ürünlerin Türkiye yetkili dağıtıcı firmalarından tedarik edilmekte ve bu firmalar tarafından T.C. Sağlık Bakanlığının onayı doğrultusunda ithal edilmektedir.


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss