Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Z Kart Basım Dağıtım A.Ş.
FİRMA BİLGİLERİ
25.09.2012 Tarihinde Üye Olup 1055 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
Z Kart Basım Dağıtım A.Ş.
Yetkili Kişi
:
Hanife Yüksel
Telefon Numarası
:
0212 321 59 63
Fax Numarası
:
0212 295 64 55
Bulunduğu Sektör
:
Basım-Yayın-Dağıtım
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
info@zcard.com.tr
Adres
:
Çağlayan Mah. Şair Sk. No:4 Kağıthane 34410 Istanbul
1990’lı yılların başında Serbest gezi yazarlığı ve British Airways’in uçuş tarifeleri bölümünde danışmanlık yapan George McDonald, yolcuların yanında üç yüz sayfalık gezi rehberleri, havayolu şirketlerinin sayfalar dolusu uyarı ve tarifeler dizisini taşımak istemediğini fark etmiş. 1992 yılında basit ama zekice bir çoklu katlama ve yapıştırma tekniği olan Z-CARD® ile yapıştırma makinesinin patentini alan George McDonald ilk teklifini British Airways’e götürmüş İlk anda bu fikre çok sıcak yaklaşmamış olan devasa şirket bir süre sonra Z-CARD® ’ı denemeyi kabul etmiş ve ilk siparişini vermiş.
Sıfır noktasındayken, çağın gereklerini yakalamayı beceren basit buluşuyla alıp yürüyen McDonald ve Z-CARD® ’ın başarısının ardında dünyanın gittiği yönü iyi analiz edebilmek yatıyor: Tüm dünyada her tür endüstride ekonomik gelişme üç önemli faktöre dayanıyor.Birincisi maliyetin düşürülmesi, ikincisi tüketiciye kolay ulaşmak, üçüncü ve en önemlisi de bilgiye erişim. Z-CARD® bu üçüne birden dayanarak gelişti. Bugün 80 ülkede faaliyet gösteren uluslararası Z-CARD® dünyanın her yerinde Pocket media™ çözümleri sunan uluslararası bir network’tür.

1997 yılında Güney Afrika’daki bölge distribütörüne bağlı olarak çalışan Z-CARD® Türkiye temsilciliği Kasım 2005 yılında kurulan Z Kart Basım Dağıtım Ltd. Şti. bünyesinde Türkiye’de üretime başladı. Z-CARD® ’ın Türkiye’deki tek lisanslı üreticisi olarak her sektörden onlarca yerli ve uluslararası markaya hizmet veren Z Kart aynı zamanda Orta doğu bölgesine de ihracat yapmaya başladı. 2012 yılında Anonim şirkete dönen Z Kart Basım Dağıtım Z-CARD® ’ın Türkiye’deki tüm patent, marka ve fikri mülkiyet haklarını satın aldı. Ayrıca know-how’ını aldığı farklı Pocket media™ çözümleri ile de ürün yelpazesini geliştirdi.

Uluslararası bir networkün parçası olmanın sağladığı avantajlar ile müşterilerinin basılı işler, reklam-tanıtım ve promosyon malzemeleri, alıcıya yönelik pazarlama, satış noktası aktiviteleri ihtiyaçlarına cevap verecek yeni fikir ve ürünler geliştirmeye devam ediyor.
0 TL Olup 545 Kez İncelendi.
25.09.2012
0 TL Olup 545 Kez İncelendi.
25.09.2012
0 TL Olup 443 Kez İncelendi.
25.09.2012
0 TL Olup 478 Kez İncelendi.
25.09.2012


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
4
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
2011
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss