Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
TÜMER MEDYA PAZARLAMA ve DANIŞMANLIK TANITIM HİZMETLERİ
FİRMA BİLGİLERİ
16.10.2012 Tarihinde Üye Olup 1018 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
TÜMER MEDYA PAZARLAMA ve DANIŞMANLIK TANITIM HİZMETLERİ
Yetkili Kişi
:
Tümer Medya
Telefon Numarası
:
0212 419 19 30
Fax Numarası
:
0533 652 61 18
Bulunduğu Sektör
:
Basım-Yayın-Dağıtım
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
tumermedya@gmail.com
Adres
:
Nispetiye Mah Yeşim Sok No
Tümer Media Group olarak Bireysel ve Kurumsal firmalarımızın Medya’daki çözüm ortağı olmayı hedefleyerek 2003 yılında kurulmuştur.

Kalite bilinci ile, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle İlgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla Kurumsal ve Bireysel müşterilerimizin faaliyetlerini geliştirmek, amaçlarına ve istenilen kitleye ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya (Facebook,Twitter,Blog vb. sosyal aglar)
TV / Gazete / Dergi / Mağazin Sitesi Reklamları
Sponsor Çalışması
Kısa- uzun metraj film
Video klip
3D Animasyon
Konser Çekimleri
Tanıtım Filmleri
Belgesel
Santral Seslendirme
Dublaj
Montaj-Efekt
Stüdyo-Mastering ve Editing
Teknik Malzeme Kiralama
Outdoor Vb Reklam Çalışmaları
Prodüksiyon
Senaryo
Metin Yazımı
Reklam, Film, Dizi Müzikleri
Radyo Spot
Jingle
Jenerik Müziği
Kataloğ Çekimi
Kurumsal Kimlik Çalışması

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Satış Pazarlama
Eğitim
Seminer ve Konferans
Fuar ve Organizasyon
Reklam ve Medya
Online Marketinğ
Otel Banket Yönetimi
Yurt Dışı Tanıtım
Kurumsal Kimlik
Halkla ilişkiler
İnsan Kaynakları

Medya Planlaması ve Satınalması Yerel mecra kullanan reklamverene, reklam ajanslarına ve medya planlama şirketlerine kampanyaları için doğru mecra seçimleri, efektif satınalma ve doğru hedef kitleye yönelik planlama hizmetleri sunulur.
Türkiye deki 350 den fazla yerel TV kanalı, 3500 kayıtlı yerel radyo istasyonu, 2500 den fazla yerel gazetenin bulunduğu yerel mecralarda çeşitlilik sağlanır.

Kampanya Takip, Kontrol ve Raporlama Kampanyanın yayına girmesinden sonra düzenli olarak takip edilir ve reklamverenin isteği doğrultusunda raporlanır. Kontroller, hem İstanbul dan kanallar aranarak, yayın online ve web siteleri üzerinden izlenerek hem de kanalların bulunduğu illerdeki bağlantılarımızla yapılır.
Kampanyaların yayın planına uygun olarak yayınlandığının saptanması, aksamaların ortadan kaldırılması, telafilerin gerçekleştirilmesi sağlanır. Yayın protokolleri, düzenli olarak kaşeli ve imzalı şekilde toplanarak reklamverene iletilir.

Faaliyet Raporu Reklamverenlerin istemesi halinde, rakiplerinin organizasyon, promosyon ve pazarlama aktivitelerinin illerdeki son durumları detaylı olarak araştırılır ve rapor halinde sunulur. Geçmişte yapılan çalışmaların yeni kampanyalara ışık tutmasının önemi bilinmektedir. Bu amaçla yaptığımız çalışmalar datalarımızda korunur ve istenmesi halinde rapor halinde sunulur.

Özel Projeler ve Pazarlama Desteği Müşterilerimize özel, ürün konseptlerine uygun, pazarlama ve bayii teşkilatlarıyla ortak çalışmalarla pazarlama hedeflerini gerçekleştirmekte yarar sağlayabilecek özel projeler üretilir. Bu projelere ajansımızın diğer bölümlerinde hazırlanan dergimiz ve piar araştırmalarımız aracılığıyla destek verilir.
Ülkemizde illerimizin her birinin etnik kültürü, kutlamaları, özel günleri ve festivalleri vardır. Reklamveren açısından önemli olan bu günlerdeki etkinlikler ve bu illerde gerçekleştirilecek her türlü kampanya ve sponsorluk faaliyetleri için bilgi ve yerel basın desteği verilir.

Basın ve PR Desteği Yerel mecralarla olan sıkı ve güvenilir ilişkiler sayesinde hemen haberdar olduğumuz yenilikler, gelişmeler ve promosyonlar müşterilerimize düzenli olarak sunulur. Herhangi bir bölgede yapılacak etkinlik için, o bölgenin yerel televizyon, gazete, radyo ve dergilerinde özel haberler yapılır.
Yerel gazetelerde etkinliğin amacına uygun basın bültenleri hazırlanır ve yazılı mecrada yayınlanması sağlanır. Bayii teşkilatları için piar faaliyetlerinde bulunulur. Yazılı ve sözlü basında yer alan haberler (varsa dokümanlarıyla birlikte) her ay raporlanır.

Yerel organizasyonlar Seminer, gösteri, konser, açılış, bayii toplantıları, stand kurulumu, ürün dağıtımı vb. yerel organizasyonlarda, salon tespiti, haber desteği ve yerel mecralarda duyuru vb… faaliyetleri gerektiren çalışmalarla ilgili her türlü hizmet, ayrıca tüm bu işlerle ilgili resmi izin vb işler tarafımızca yürütülür.
Türkiye de 41 ilde bulunan tüm üniversitelerle yakın ilişkilerimiz sayesinde; (broşür dağıtım, tanıtım, ürün dağıtımı vb amaçlar için) stand kurulumu, seminer, gösteri, konser organizasyonu vb. faaliyetleri gerektiren çalışmalarla ilgili her türlü hizmet kurumumuzca sağlanır.
Türkiye de sahil kasabalarımızda düzenlenecek her türlü şenlik, festival, konser organizasyonu, yarışma… kısaca tüm beach etkinlikleri bilgili ve deneyimli ekiplerce gerçekleştirilir. Road-Show organizasyonları tüm detayları tarafımızca planlanarak organize edilir.

Alternatif Medya Arayışları Çözümleri Anadolu da her türlü outdoor çalışmamız mevcuttur. Tüm şehir krokileri, hedef kitleye ve şehir planlarına uygun olarak yerel mecra bilgileri şirketimizde mevcut olup,müşterilerimize alternatif çalışma sunarız


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss