Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
özel kağıtçılık
FİRMA BİLGİLERİ
05.11.2012 Tarihinde Üye Olup 1014 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
özel kağıtçılık
Yetkili Kişi
:
ilhami özel
Telefon Numarası
:
02123320014
Fax Numarası
:
02123320019
Bulunduğu Sektör
:
Hurda
Bulunduğu Şehir
:
İstanbul
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
ozel-kagitcilik@hotmail.com
Adres
:
kemerburgaz yolu cendere cad.no:20 ayazağa şişli / istanbul
Özel Kağıtçılık 1981 yılından bu yana doğayı koruyan istikrarlı ve kararlı çalışmalarıyla geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerine devam ediyor.
1981 yılında Rıfat Özel tarafından kurulan firma geçen 31 yılda geri dönüşüme katkı sağlayan teknolojik gelişmeleri bünyesine kazandırmış atık kağıt başta olmak üzere hurdaların toplanması tekrar tüketime kazandırılmasını sağlayan köklü bir firma. Sektörünün ilkleri arasında olan ÖZEL KAĞITÇILIK makine parkurunu da genişleterek ülke ekonomisine ciddi girdiler sağlayarak doğaya zararları büyük olan tüm atıkları geri dönüşüme kazandırmakta. ÖZEL KAĞITÇILIK son yıllarda geri dönüşümü hızlandıran tüm ekipmanlarını bünyesine kazandırarak geri dönüşüm tonajını da bu doğrultuda arttırmıştır. Günlük çöpe atılan hurda kağıdın binlerce ağacın doğadan yok olmasına neden olduğunun altını çizen ÖZEL KAĞITÇILIK yetkilisi İlhami ÖZEL son yıllarda teknolojiyle birlikte artan ciddi bir hurda kağıt tüketimi var. Tüketilen bu hurda kağıtlar maalesef büyük oranda yakılıyor ya da kullanılmaz bir şekilde yok ediliyor. Bilinçsizce yapılan bu imhalar başta doğamıza ve ülke ekonomisine mali açıdan ciddi kayıplar vermektedir. Kamu ve özel sektörde ciddi hurda ve atık kağıt tüketimi olan yerlerde gerek ihale yolu gerekse bizi tercih eden kurum ve kuruluşların atık kağıtlarını alıyor onları 2000 metrekarelik depomuzda türleri ve cinslerine göre ayrıştırıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ormanlar sadece yangılarla tükenmiyor. Görünmeyen yangınlardan daha büyük kayıp ve zarar veren bilinçsizce tüketilen ve yanlış imha ile geri dönüşüme kazandırılmayan atık kağıtlar akciğerimiz ormanlarımıza yangından daha fazla zarar vermektedir. Toplumun bunu sosyal sorumluluk olarak görmesi gerekmektedir. Tükettiğimiz hurda kağıtların işlenerek yeniden tüketime kazandırılabileceğinin bilinci bunu yaratan genç, yaşlı tüm fertlere mutlaka öğretilmeli. Firmamız Şişli Cendere yolu üzerindeki iki bin (2000) metrekarelik alanda hurda kağıtları türlerine göre ayrıştırarak fabrikalara sevk etmektedir. Firmamız yıllık olarak 15 bin ton hurda kağıdı geri dönüşüme kazandırıyor. Çöpe gidecek milli serveti tekrar insan yararına sunarken, doğayı eko sistemi de kurmuş oluyoruz. Firmamız 31 yıllık sektöründeki bilgi ve birikimiyle istikrarlı bünyesini sürdürürken, çağın sektöre getirdiği teknolojik gelişmeleri arttırmaktayız. 5 nakliye aracımız ve 15 personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Okullar, büyük şirketler, kamu kuruluşları, bankalar, sigorta şirketleri, hastaneler ve daha birçok özel şirket ve kamu kuruluşları ila çalışmaktayız. Geri dönüşümün Ülkemize Katkısı Ağaç Kesilmeyerek Doğada Daha Rahat Nefes Almamızı Sağlamaktadır.


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss