Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
BAŞGÜL GRUP SOLAR ENERJİ VE SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ
FİRMA BİLGİLERİ
06.09.2013 Tarihinde Üye Olup 971 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
BAŞGÜL GRUP SOLAR ENERJİ VE SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ
Yetkili Kişi
:
Rana BAŞGÜL
Telefon Numarası
:
03123404040
Fax Numarası
:
03124244040
Bulunduğu Sektör
:
Enerji
Bulunduğu Şehir
:
Ankara
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
basguliletisim@gmail.com
Adres
:
1466 sok. 11/13 İvedik osb. Yenimahalle
BAŞGÜL GRUP SOLAR ENERJİ & SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ
1987 yılından bu yana enerji, su arıtma ve geridönüşüm sektöründe hizmet vermeye devam eden grup firmamız Türkiye’de son 10 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi olan fotovoltaik sektöründe ve Led aydınlatmada (SUNWELL)
Su arıtma ve Yumuşatma sistemlerinde ( WATERWELL)
Geri Dönüşüm Sistemlerinde (POLİWELL)
Markasıyla hizmet veren öncü bir firmadır. Basgül Solar , Waterwell su arıtma ve Poliwell olarak yüksek kaliteli ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmenin yanısıra dünyaca tanınmış fotovoltaik güneş enerjisi ekipmanlarını Türkiye pazarına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Başgül grup olarak Fotovoltaik ürünlerle ve su arıtma sistemleri ile ilgili tecrübemizi hem Türkiye pazarına hem bütün dünyaya doğru ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız ürün ve sistem kalitesini temel alan hizmet anlayışına sahiptir.
Başgül grup olarak sizlerin enerji sorunuza(Aydınlatma sisteminizi Led’e çevirerek) %60 ila %80 Tasarruf sağlatıyoruz. İhtiyaç duyulan yerlerde Güneşten Elektrik üreterek, Çözüm üretiyoruz.
Başgül grup olarak Su sorununuza, suyunuzu istediğiniz özelliklere getirerek(Ters Ozmos, Su Yumuşatma sistemleri, Dionize su, Atık su, Evsel ve ofis arıtma Sistemleri) Çözüm üretiyoruz.
BAŞGÜLGRUP SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ(SUNWELL)
"Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi"
1980 Yıllardan bu yana enerji sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız 2011 yılında Başgülgrup ltd.şti.kurarak Türkiye’de son 10 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi olan fotovoltaik sektöründe öncü bir firmadır.
SINIRSIZ ELEKTRİK, TEMİZ ENERJİ,TEMİZ ÇEVRE,SAĞLIKLI NESİL
BAŞGÜLGRUP LED AYDINLATMA(SUNWELL)
Aydınlatma LED teknolojisi ile yapılmaktadır. Kullanılan LED lerin 100.000 saat ömrü olmasından dolayı herhangi bir aydınlatma malzemesi değişimi gerektirmemektedir. Arıza verdi, ampül patladı, balans arızası, ampül deyiştir Derdi olmaz. Enerjide %60 ila 80 Tasarruf sağlar. Elektrik arızasına koşuşturmaktan kurtulursunuz. Çevre, park, bahçe, cadde, sokak aydınlatmasında Sorunsuz çalışır, En az 15 yıl ömrü sayesinde, Kullanılan Ultra Mega Bright LED’ler yüksek, parlak ve temiz ışık rengi ile aydınlatma yapılır. Aylık 10.000TL lik Aydınlatma giderinizi 2000TL ila 3000TL arasına düşürebilirsiniz.
BAŞGÜLGRUP SU ARITMA VE YUMUŞATMA(WATERWELL)
Su arıtma sistemleri(Ters Ozmos),Su yumuşatma sistemleri ve Atık su arıtma sistemleri, Kurulum, Filtre deyişimi, Sistem bakımı,Su kimyasalları konusunda hizmet vermektedir.
BAŞGÜLGRUP GERİ DÖNÜŞÜM ÜRÜNLERİ(POLİWELL)
Taşıma paletlerinde Geri dönüşümden üretilen poliwell(polimer) paletler ile hem ekonomik, hem sağlam, Gümrük geçişlerinde Isıl işlem görmesine gerek olmayan ürünlerdir. Poliwell lagar, menhol ve kanal kapakları Çalınmaz, kırılmaz, paslanmaz, ses yapmaz,Ses yapmaz..0312 340 40 40----0312 424 40 40---0505 506 40 40


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss