Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
İngiliz Kültür Derneği - Ankara Temsilciliği
FİRMA BİLGİLERİ
24.08.2011 Tarihinde Üye Olup 1207 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
İngiliz Kültür Derneği - Ankara Temsilciliği
Yetkili Kişi
:
Ebru Engin
Telefon Numarası
:
0312 435 66 66
Fax Numarası
:
0312 435 66 67
Bulunduğu Sektör
:
Eğitim Kurumları
Bulunduğu Şehir
:
Ankara
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
ankara@ingilizkultur.com
Adres
:
Ziya Gökalp Cad. No: 21/3 (İş Bankası Binası) Kızılay - Ankara
Ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olan İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları, 2006 yılında marka tescilini alarak tüm Türkiye’de temsilcilikler vermeye başlamıştır. Merkezi Manchester’da bulunan İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları şu anda Türkiye genelinde 21 temsilcilik bünyesinde 300’e yakın uzman personeli ile çok sayıda öğrencinin yanı sıra bir dizi kamu ve özel sektör kuruluşuna da İngilizce eğitim hizmeti vermektedir.

İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları kurumsal yapısı sayesinde tüm temsilciliklerinde aynı kalite standardını sağlamayı başarmış, kısa sürede tüm Türkiye’de güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Türkiye’de dil eğitim sektörünün liderlerinden biri olan İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları kısa ve uzun vadede planlanan yeni eğitim merkezleriyle Türkiye’nin her bölgesine çağdaş ve kaliteli eğitim hizmetini taşımayı hedeflemektedir.

2009 yılında faaliyete geçen İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları Ankara Temsilciliğimiz, kısa sürede eğitim ve hizmet kalitesi sayesinde başkentin en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yerini almış ve halen tam kapasite ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Dilin kültürle doğrudan ilişkili olduğu ve dil öğrenmenin kültürden bağımsız düşünülemeyeceği gerçeğinden hareketle, İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları Ankara Temsilciliğimizde İngiliz eğitmenlerin yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen, İngilizce Öğretmenliği alanında diploma veya sertifika sahibi yabancı eğitmenler ve eğitim veya çalışma hayatlarının bir kısmını yine dünyanın çeşitli ülkelerinde geçirmiş olan, yurtiçi veya yurtdışındaki seçkin üniversitelerden mezun uzman eğitmen kadrosu ile İngiliz dili yaşatılarak öğretilmektedir.

İngiliz Kültür Derneği® Dil Okulları Ankara Temsilciliğimizde başta Genel İngilizce olmak üzere Sınav İngilizcesi, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Çeviri Teknikleri eğitimleri verilmektedir. Kurumumuza gelen öğrencilerimizin öncelikle ihtiyaç ve hedefleri belirlenmekte, uygun eğitim programlarına yönlendirilmektedirler.


Firmanın Henüz Ürünü Bulunmamaktadır.
Ankara'dan Olup 496 Kez İncelendi.
24.08.2011
Ankara'dan Olup 455 Kez İncelendi.
24.08.2011
Ankara'dan Olup 405 Kez İncelendi.
24.08.2011
Ankara'dan Olup 424 Kez İncelendi.
24.08.2011


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
Ürünlerimizden.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
4
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
1780
Toplam Ürün İzleme
:
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss