Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Plotter Satış ve Hp Yazıcı Teknik Servisi
FİRMA BİLGİLERİ
25.08.2011 Tarihinde Üye Olup 1099 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
Firma Ulaşım Ve İletişim Bilgileri.
Firma Adı
:
Plotter Satış ve Hp Yazıcı Teknik Servisi
Yetkili Kişi
:
Ramazan DEMİR
Telefon Numarası
:
0535-2107644
Fax Numarası
:
0507-3391799
Bulunduğu Sektör
:
Teknik Servisler
Bulunduğu Şehir
:
Ankara
Web Sitesi
:
E-Posta Adresi
:
info@plottersatis.com
Adres
:
atb iş merkezi
Plottersatis.com Ankara plankopya kartuş kagıt mürekkep Plotter Satış
Ankara Dijital Baskı Makineleri Satış ve Teknik Servis Firması olarak, Hizmet felsefemizi 1981 Yılından bu yana “Her Zaman Kalite” , “Zamanında Hizmet” , “Gününde Teknik Servis” , Anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış doğrultusunda, yönetimden insan kaynaklarına, makine parkurundan teknolojiye kadar üretim sürecinin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün / hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.
1981 yılında Çankaya Esat Caddesinde hizmet vermeye başladık. 2000 yılında, bugün de çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Ostim Sanayi Sitesi’ndeki Merkez tesislerimize taşındık. 2000 yılında kurulan Nokta Kağıt ve Makine Sanayi ile, Başta Ozalit Kağıtları alım ve satımı, yeni ve 2. El ozalit makinaları satışı, ve copy center , ozalit firmalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik toptan ve parakende satışlarını yaptık.
2010 yılında Geleişen Dijital teknolojilere ayak uydurmak ve çağın gerektirdiği gibi hizmet felsefesini dahada ileriye götürerek, Nokta Grup Dijital Ltd, Şti ni Kurduk. Şirketimiz bu gün başta Hp Grafik makineleri , Designjet , plotter Makineleri, Ng New Generation İç ve Dış mekan Dıgıtal baskı makinaları, Oce, Rowe, Canon, Kip, Xerox, Seiki, Olympos, Proton, plan kopya makinaları satış ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz.
Tüm çalışanlarımızın ana ilkesi: Kaliteyi en uygun fiyata sunmak ve satış sonrasında da en iyi teknik servis hizmeti verebilmektir.

www.plottersatis.com , www.ankarahpservisi.com , www.anfomak.com , www.turkiyeburomakinalari.com , www.ankarahpservisi.net
450 $ Olup 597 Kez İncelendi.
25.08.2011


Firmanın Henüz İlanı Bulunmamaktadır.


Firmanın Henüz Kampanyası Bulunmamaktadır.
İlanlarımızdan.
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
1
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzleme
:
Toplam Ürün İzleme
:
597
Toplam Kamp. İzleme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss