Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Online olarak başlayan ticari hayatına mağazalaşarak devam eden Üçge Şirketler Grubu’nun en genç markası Eurometall, 11-14 Ekim günleri arasında gerçekleştirilecek olan Private Label İstanbul Fuarı’nda iş ortaklarıyla buluşacak. Eurometall, facebook üzerinden gerçekleştireceği kampanya kapsamında facebook.com/eurometall.tr sayfasını beğenen ziyaretçilerine mini market arabası hediye edecek. Ayrıca fuar ziyaretçileri stant önünde yer alan afişlerdeki QR kodundan direkt bağlanarak sayfayı beğenebilecek. 5’inci hall’de 17 numaralı stantta yer alacak Eurometall, yeni ürünlerinin sergileneceği ayrı bir alanda da ziyaretçilerle bir araya gelecek.

 

Eurometall Pazarlama ve Satış Yönetmeni Acun Tekin, “Bir perakende noktasının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir yapımız var. Ana mağaza ekipmanlarının yanı sıra her çeşit aksesuardan taşıyıcı ekipmanlara, display ürünlerden arka ofis ekipmanları ve sarf malzemelerine kadar bir perakende noktasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü perakende yatırımcılarına sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda fuarı çok önemsiyoruz” açıklamasında bulundu.

   
10.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 710 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13385 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13397 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss