Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Bebek cildi yetişkinlerin cildine göre daha hassas bir yapıdadır. Bebek derisinin ince ve narin olması, bebeğin birçok enfeksiyona maruz kalmasına sebep olur. Pişikte bunlardan bir tanesidir. Pişik, bebek bezinin sıkça değiştirilmemesi veya bebeğin cildinin idrar, dışkı kalıntılarının iyi temizlememesinden dolayı zedelenme şeklinde oluşur.

Türkiye’de Pişik Önleyici Etkiye Sahip İlk Islak Bebek Havlusu yakın zamanda Türkiye’nin yenilikçi ve araştırmacı markası Fresh’n Soft tarafından üretildi. Tek pakette çift etki sağlayan, Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu raflarda yerini aldığı ilk günden itibaren annelerin yanında taşıdığı bir yardımcı haline geldi.

Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu pişik oluşmuş cildin hızla normale dönmesine yardımcı olur. Pişik oluşumunu engellemek için bebeğinizin altını değiştirirken, kirli bezi çıkarıp yeni bezi bağlamadan önce tek yapmanız gereken Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu’nu kullanmak. Sık kaka yapılan yeni doğan döneminde ve ek gıdaya başlanıldıktan sonra çok sık rastlanan pişik sorununa karşı Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu hem temizleyip, hem de pişiği önlemeye yardımcı oluyor.

Garantili formülüyle Türkiye’de bir ilk
Uzun araştırmalar sonucu Ar-Ge çalışmaları 2,5 yılda tamamlanan ürünün etkinlik testi için dünyada saygın bir yerde bulunan ünlü Alman Dermatest’te yapılarak garantilendi. Pişiğe karşı Alman Dermatest Laboratuarı’nda pişik oluşmuş bebekler üzerinde yapılan etkinlik testinde, katılımcıların yüzde 95’i ürünün pişiği önlediğini belirtti ve ürünün formülü onaylandı.

pH değeri itibarıyla bebek cildine uygun olarak üretilen Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlu Yenidoğan bebek bakımında da güvenle kullanılabilecek formüle sahip. Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlu; Paraben, Alkol, Parfüm ve Boya Maddesi içermez. Bebeğinizin hassas cildine uygun, dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilip onaylandı.

   
12.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 675 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13182 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13194 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss