Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Perakende sektöründeki markalar fark yaratmak için hizmet çeşitliliğini artırırken, tüketicilerine her gün yeni uygulamalar sunuyorlar. Shoe City ayakkabı zinciri de bunlardan birisi. ‘Certified Shoe Fitter’ (ayak-ayakkabı uyumu) uzmanı Başak Çilingiroğlu’nun sahibi olduğu firma mağazalarında ‘ayak masajı’ uygulaması başlattı.

Shoe Fitting Türkiye’de henüz pek bilinen bir yöntem değil. Bu yöntemde öncelikle danışmanlar mağazaya gelen müşterilerin ayaklarını ölçüyor, dijital ayak analizini yapıyor. Buradaki en önemli detay ayakların sadece boyunun değil, eninin de ölçülmesi. Ayakkabı tercihini belirlemek için ayağın hem en hem boy ölçümlere göre 5 değişik kalıp arasından seçim yapılıyor.

Kişiye uygun model
Bu hizmet yani ‘Shoe Fitting’, sertifikalı uzman danışmanlar tarafından veriliyor ve eğitimin verildiği kişilere ‘Trained Fitter’ deniliyor. Danışmanlar, ‘ayak-ayakkabı uyum kontrolü’ yaptıktan sonra, tüketiciye en uygun olan modelleri sunuyor.

Mağazaya gelen müşterilerin bir yandan bitki çayını yudumlarken, bir yandan yorgun ayaklarını rahatlatmak için sunulan masaj uygulaması ile dinlendiklerini söyleyen Çilingiroğlu, “Biz tüketicimizin seçtiği ayakkabıyı satmıyoruz. Bizim belirlediğimiz ayakkabıyı almasını sağlıyoruz” dedi.

Çilingiroğlu, “Mağazalarımızın bir diğer ayrıcalığı ise çocuklara verdiğimiz önem... Shoe City Kids mağazamızda yer alan oyun alanları sayesinde çocuklar için alışveriş daha eğlenceli hale geliyor” diye konuştu. Türkiye genelinde 5 mağazası bulunan Shoe City’e gelen müşteriler bitki çayı içip, dijital ayak analizi ile ‘ayak masajı’ yaptırabiliyorlar.

Dijital analiz yapıyorlar
Türkiye genelinde toplam beş mağazalarının bulunduğunu söyleyen Çilingiroğlu, şu bilgileri verdi: “2015 yılına kadar toplam 10 mağazaya ulaşmak istiyoruz. Biz kendimizi ayakkabıcı gibi görmüyoruz. Ayakların rahat etmesi için danışmanlık veriyoruz. Mağazalarımızda eğitimli personel tarafından özel bir cihaz ile dijital ayak analizi yapıyoruz. Ayak analiz ve ölçüm cihazıyla müşterilerin ayaklarındaki sorunları belirleyip, kullanıcıya en uygun ayakkabı ve tabanlıkları öneriyoruz.”

Kaynak: Eylem Türk / Milliyet

   
15.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 870 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13399 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13411 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss