Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
31 Ekim’de 5’inci yaşını dolduracak olan Espark Alışveriş Merkezi, kuruluş yıl dönümünü hediyeler ve unutulmaz etkinliklerle kutluyor. Espark, 21 Eylül  -  31 Ekim günleri arasında gerçekleşecek kampanya ile ziyaretçilerine 5 hediye kazanma şansı sunuyor.

31 Ekim’e kadar Espark’taki mağazalardan aynı gün içerisinde toplam 100 TL ve katlarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilere, fişlerini beyan etmeleri halinde 5’inci yıl hediye çekiliş noktalarında hostesler tarafından çekilişe katılım hakkı veriliyor.

6 Kasım saat 13.30’da Espark2ta noter huzurunda gerçekleşecek çekilişte dağıtılacak olan hediyeler şunlar: 1 adet Mercedes Benz C180 2012 model, 1 adet Harley Davidson motorsiklet 2012 model, 3 çifte Bangkok, Pattaya, Singapur/Moskova, St. Petersburg/Dubai’de tatil.

24 Eylül’de başlayan Kutu Kutu yarışması ise 24 Eylül – 24 Ekim günleri arasında her pazartesi, Salı, çarşamba 16.00 – 17.00 saatleri arasında Espark ziyaretçilerine mağazalarından sürpriz hediyeler kazandırıyor. Kampanya boyunca her çarşamba, perşembe, cuma günü ise piyano dinletisiyle Espark ziyaretçilerine farklı bir atmosfer sunuyor. 

   
16.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 708 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss