Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Günümüzde gerçekçi animasyonlarla oluşturulan oyunlar artarken, birebir mücadele edip arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olarak Lazer Arena, macera severleri teknolojinin içine davet ediyor.

Gerçek efektler ve kostümleriyle beraber Lazer Arena, ses-ışık oyunları, fantastik dekorlarıyla dünya genelinde her gün yaklaşık 3 milyon kişinin oynadığı popüler bir strateji oyunu haline geldi. İki ekibin silahlarıyla birebir savaştığı Lazer Arena’da oyuna kendi ekibinizle katılabileceğiniz gibi, sizin adınıza da ekip oluşturulabiliyor.

Lazer Arena sizi kapıda karşıladıktan sonra Maya uygarlığındaki tapınaklarda lazer zırhınız ve sonsuz ateşleme gücü olan lazer tabancanızla yolculuğa çıkarıyor; gizli tapınaklar arasında heyecanlı ve soluk soluğa bir mücadeleye başlıyorsunuz.

Karşı takımın kalesini fethetmek
Oyun sizi fantastik bir ortamda ağırlıyor; gizli koridorlar, sis efektleri, blacklight sayesinde adeta labirente dönüşen oyun alanında oyuncunun amacı, tropik ormanlardan gelen gizemli sesler arasında, sessizliği koruyarak hedefine yaklaşmak ve karşı takımın kalesini vurmak. 15 dakika süren bu macerada defalarca lazerlenme hakkı olan oyuncunun vurulduğunda tüm yelek ve silahındaki lazerleri 5 saniye için sönüyor. Oyun bu 5 saniye içinde vurulmuş oyuncuya kaçma ve saklanma fırsatı vermekte. 

   
16.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 750 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss