Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
D.ream daha önce de Nusr-Et, Lacivert, Kiva ve Kahve Dünyası’nın yüzde 51 çoğunluk hisselerini almıştı. D.ream CEO’su Levent Veziroğlu, “Moğol Barbeküsü yanında Tayland, Endonezya, Vietnam, Çin ve Hint mutfaklarından örnekler sunan Go Mongo, portföyümüzdeki değerli bir markası olacak” dedi.


Asya mutfağı artık D.ream ve Aresta ortaklığı ile Go Mongo markası altında Türkiye’de zincirleşecek. Yeni ortaklık Asya’nın en iyi yemek örneklerini iki kıtanın buluştuğu Türkiye’de büyütmeyi ve daha sonra Avrupa ve Körfez ülkelerine taşımayı hedefliyor.

Ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet gösterecek olan Go Mongo, bu ortaklık sonrasında 5 yıl içinde 12 restorana ulaşmayı hedefliyor.  Levent Veziroğlu, daha önce 8 markayla 22 restorana ulaşacaklarını belirterek, “Bunlara 50 milyon dolar yatırım planlıyoruz. Markaları yurt dışına taşıyacağız” demişti.

Üç restoranlık zincir
Avrupa ve Amerika’da büyük ilgi gören Moğol barbeküsü konseptini 2005 yılında Go Mongo Türkiye’ye getirmişti. Tüketiciye kendi seçtiği karışımı oluşturma imkanı veren konsept ilgiyle karşılanmıştı. İlk restoranını Suadiye’de açan Go Mongo, 2007 yılında önce İstinye Park ve hemen ardından da Meydan AVM’de restoran açmıştı.

Kaynak: Hürriyet

   
17.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 666 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss