Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Outlet Center İzmit, 20, 21, 22, 23 ve 24 Ekim günlerinde 22.00 olan kapanış saatini, rahat alışveriş imkânı için 23.00’e çekiyor. Bayramda ise 25 Ekim, Kurban Bayramı’nın birinci günü saat 12.00’den itibaren saat 22.00’ye kadar hizmete açık olacak. Bayramın ilk gününden sonraki günlerde de merkezin açılış saati 10.00 – 22.00 olarak uygulanacak.

Ziyaretçiler, alışverişin yanı sıra eğlenceli bir Kurban Bayramı ve coşkulu bir Cumhuriyet Bayramı geçirmenin keyfini yaşayacak. Hava şartları uygun olduğu takdirde Outlet Center İzmit Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı etkinlik programı şöyle: 26 Ekim Cuma (bayramın ikinci günü) Grup Nazar konseri, çocuklara yönelik animasyon etkinlikleri (palyaçolarla çocuklara balon ve şeker dağıtımı), 27 Ekim Cumartesi (bayramın üçüncü günü) Grup Nazar konseri, halk oyunu gösterisi, 28 Ekim Pazar (bayramın dördüncü günü) Grup Nazar konseri, çocuklara yönelik animasyon etkinlikleri (palyaçolarla çocuklara balon ve şeker dağıtımı) ve 29 Ekim Pazartesi (Cumhuriyet Bayramı) Grup Nazar konseri, çocuklara yönelik animasyon etkinlikleri (palyaçolarla çocuklara balon ve şeker dağıtımı).

   
17.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 743 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss