Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Park Bornova Outlet Center geleneksel etkinliklerinden olan "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Şiir Okuma Yarışması 19 Ekim'de yapılacak. Smart Play, Go Carting, Köşhe Döner ve Barçın Spor'un sponsorluğunda düzenlenen yarışmaya İzmir okullarından çok sayıda ilköğretim okulu öğrencisi katılıyor.

Yarışmanın ödülleri ise şöyle: 1’inclik ödülü Samsung notebook NP300 ESC (bilgisayar), 2’ncilik ödülü Bianchi Scorpion 26 jant bisiklet, 3’üncülük ödülü Samsung ST-67 digital fotoğraf makinesi, mansiyon ödülü Bolle eşofman takım & Puma spor ayakkabısı. 1’inci öğrencinin öğretmenine Bodrum Armonia’da 4 kişilk - 1 hafta tatil, dereceye giren diğer öğrencilerin öğretmenlerine de çeşitli hediyeler sunulacak.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, bu yıl Kurban Bayramı tatili ile aynı zamana denk gelmesi nedeniyle 29 Ekim Şiir Okuma Yarışması'nı daha erken tarihte düzenlediklerini ifade ederek, "Her yıl katılımın bir öncekinden daha fazla olması bizleri çok sevindiriyor. Amacımız Atatürk ilke ve inkılaplarını daha iyi öğretmek, Cumhuriyet coşkusunu çocuklarımıza yaşatmak ve hep birlikte yaşamak. Okullarımızın, öğrencilerimizin ve değerli ailelerle birlikte olmasından büyük keyif ve mutluluk duyuyoruz. Etkinliği izlemek için de İzmirlileri bu yıl da bekliyoruz" dedi.

   
17.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 761 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss