Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
2010 yılında İspanya’da kurulan ilhamını Barcelona’dan alan inovatif bir çanta ve moda aksesuar markası olan Urbaks Barcelona, sonunda Türkiye’ye geldi. Urbaks Barcelona, İspanya ve Portekiz’deki 20’den fazla mağazasından sonra Unifor Group tarafından Türkiye’de de açılmaya başlandı.

Uluslararası en son trendler, en son tasarımlar ve en yeni materyaller ile hazırlanan koleksiyonlarını ulaşılabilir lüks anlayışı ile satışa sunan Urbaks Barcelona, ayda bir yenilen mağaza koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Urbaks Barcelona’da hem kadın hem erkek çantalarının yanı sıra iPad kılıfları, cüzdanlar, şapkalar, bavullar, aksesuarlar da bulunuyor.

İlk olarak Kanyon, Aqua Park Florya ve Forum İstanbul Bayrampaşa Alışveriş Merkezleri’nde açılan Urbaks Barcelona, yakın dönemde mağazalarına yenilerini de ekleyecek.

   
18.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 1040 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13408 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13420 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss