Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Palladium,“100 yıl önce 20 yıl sonra” etkinliğiyle bir ilke imza atıyor. Palladium retro tarzda dekore edilen etkinlik alanına eski bayramları özleyen tüm Palladium severleri 100 yıl önce 20 yıl sonra fotoğraf alanına bekliyor. Genç-yaşlı tüm ziyaretçilerini, hem 1900’lü yıllara, hem de günümüzden 20 yıl sonrasına götürecek olan Palladium’da, unutulmayacak bir bayram atmosferi yaşanacak.

20 yıl sonra nasıl görüneceksiniz?
Palladium, yaşlanınca nasıl görüneceğini merak eden Palladium severler için bir sürpriz hazırladı. Photoshop uzmanları tarafından gerçekleştirilecek yaşlandırma teknolojisiyle 25-28 Ekim günleri arasında Palladium retro etkinlik alanına gelip fotoğraf çektiren herkes 20 yıl yaşlanacak! Palladium jürisi en eğlenceli fotoğraf sahibine retro odasında yer alan ve 60’lı yılların modası olan chester koltuğu hediye edecek.

Cumhuriyet dönemi kostümleriyle fotoğraf
Bayram boyunca Cumhuriyet döneminin muhteşem kostüm ve aksesuarlarıyla fotoğraf çektirecek olan Palladium severler geçmiş zamanlara keyifli bir yolculuğa çıkacak, 29 Ekim’i coşkuyla yaşayacak.

   
18.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 736 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss