Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Medya sponsorları arasında Mağaza dergisi ve Perakende.org’un da bulunduğu, “Sürdürülebilir Tesisler: Sustainable Facilities” temalı konferansın ikinci gününde konuk konuşmacı Euro FM (Avrupa Facility Management Derneği) Başkanı Ron Van Der Weerd, “Tesis yönetimi bir meslek mi, bir iş mi?” başlıklı konuşma yaptı. 

Ron Van Der Weerd, tesis yönetiminin herhangi bir organizasyondaki katma değerine ve önemine değindiği konuşmasında, tesis yöneticiliğinin dünyada eğitim, araştırma ve çalışma gerektiren gerçek bir meslek olduğunu vurguladı.                                                                                                  

Daha sonra Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Kılıç yönetiminde “Sağlıklı ve Güvenli Tesisler” konusu ele alındı. TKSD (Türkiye Kimya Sanayiciler Derneği) Genel Sekreteri Mustafa Bağan, Amerikan Hastanesi Teknik Müdürü Ali Süngü, Bilim Laboratuarı Genel Koordinatörü Doğan Halis panelist olarak yer aldı.

Dünya Enerji Konseyi – Türk Milli Komite Başkanı ve Gama Enerji Yönetim Kurulu Baş Danışmanı Süreyya Yücel Özden moderatörlüğünde gerçekleştirilen Teknoloji ve Akıllı Tesisler konulu panelde ise Honeywell Türkiye Genel Müdürü İlkin Özel, Medical Park Teknik Hizmetler Müdürü Murat Kalafat, Türk Telekom Tesis Yönetim ve Lojistik Hizmetler Uzmanı Hamdi Korhan Tuğrul, İnnova Stratejik Projeler Koordinatörü Turhan Yükseliyor, Bosch Türkiye - Orta Doğu ve Kafkasya Ürün Yönetim Direktörü Turhan Karakaya ve Electrolux Türkiye Genel Müdürü Semih Orcan görüşlerini sundular.

Günün son oturumu Cemil Barlas yönetiminde gerçekleştirildi. Geberit Türkiye Teknik Müdürü Fikret Gençgel, İzocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Bayraktar, TESTO İş Geliştirme Koordinatörü Özgür Küçükhüseyin. Arçelik Marmara Bölge Satış Yöneticisi Alpay Alicik, Geze Türkiye Ülke Müdürü Atalay Özdayı, Thermaflex Satış ve Pazarlama Müdürü Orçun Yıldırım ve Vaillant Türkiye Teknik Eğitim Bölümü Müdürü Sencer Erten, Operasyonel Mükemmellik konusunda örnek olay analizlerini katılımcılarla paylaştılar.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve tesis yatırımcı, yönetici ve tedarikçilerinin buluştuğu konferansta yatırımların sürdürülebilir tesis yönetimiyle verimli ve ekonomik şekilde hayata devam etmesi için neler yapılması gerektiği konunun uzmanları tarafından iki gün boyunca ele alınarak, katılımcılarla paylaşıldı. 

Facility Management Turkey’in yatırımcılar, yöneticiler, tedarikçiler ve akademik kuruluşlarla birlikte ülke genelinde tesis yönetimini ve tesis ekonomisini kurumlaştırmak, kayıtlı ekonomiye ve kurumsal istihdama katkıda bulunmak misyonu doğrultusunda düzenlediği konferansın bu yıl ilki gerçekleştirildi.        

   
19.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 727 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss