Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Liman Bandırma Alışveriş Merkezi 1’inci yıldönümünü bir dizi etkinlikle kutluyor. Geçen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını ziyaretçilerine açan Liman AVM, bir yıl içinde 4.5 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

İstanbul, İzmir ve Bursa gibi 3 büyük ilin kesişme noktasında yer alan Liman Bandırma AVM, açıldığı günden bu yana yüzde 100 dolulukla hizmet veriyor. Bandırma ve Güney Marmara Bölgesi’ndeki ilk ve tek alışveriş merkezi olan Liman Bandırma AVM, alışveriş, lezzet ve eğlenceyi milyonlarca ziyaretçiye ulaştırdı. Birçok ilki Bandırma ve çevre ilçelere taşıyan Liman Bandırma AVM, birçok ulusal ve uluslararası markayı müşterilerle buluşturdu.

Liman AVM alışverişin yanında aynı zamanda yaşam ve kültür merkezi olmayı da başardı. 1 yıl içinde onlarca etkinliğin düzenlendiği alışveriş merkezinde, tek seferde 100 liralık alışveriş yapan herkese bir otomobil kazanma fırsatı ve çeşitli hediyeler kazanma fırsatı verildi. Dün (29 Ekim) noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle 1 şanslı ziyaretçi son model Renault Megane kazanma şansına erişti.

Liman Bandırma AVM Müdürü Engin Çeler, “İşletme kalitesini artırmak ve ziyaretçilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla, 1 yıldır çok ciddi çalışmalar yürüttük. Emeklerimizin karşılığını aldığımızı düşündüğümüz bir ziyaretçi oranına eriştik. Benzerine İstanbul ve Ankara’daki bir çok AVM’de dahi rastlanmayan 4.5 milyonluk ziyaretçi sayımızla haklı bir gururu yaşıyoruz” diye konuştu. 

   
30.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 709 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13272 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13284 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss