Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Erzurum Alışveriş Merkezi, bu yıl 89’uncu yıldönümü etkinlikleri gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olarak merkezinin koridorlarında cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi. Bando ekibinin çaldığı marşlar ile dev bayrak eşliğinde yapılan cumhuriyet yürüyüşü renkli sahnelere sebep oldu.

14.00 ile 19.00 saatleri arasında gerçekleştirlen kutlamalarda genç, yaşlı büyük küçük herkes 20 metrelik dev bayrağın çatısı altında toplanarak cumhuriyet şarkıları eşliğinde yürüdü.

Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal; “Tarih sahnemizde gerçekleşen ve Türkiye için en önemli olaylardan biri olan Cumhuriyet’in ilanının 89’uncu yıldönümü kutlamalarına Erzurum AVM olarak ortak olmak bizi çok gururlandırdı.  Erzurum’a hizmet etmeyi amaç haline getirdik ve bütün özel günlerde gerçekleştireceğimiz kutlama ve etkinliklerle Erzurumluların kalbini fethetmeye devam edeceğiz” dedi. 

   
30.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 664 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss