Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
‘Diyafram’ın lansmanı, tüm detaylara yansıtılan “futbol” konsepti ile 3 gün olarak Kartepe Green Park Otel’de gerçekleştirildi. Hayat Kimya buluşmasında tüm ekip, son çeyreğe ait yeni stratejilerini değerlendi. Dağıtım, raf, fiyat ve merch faaliyetleri kapsamında yenilenen 4 aşamalı ‘Diyafram’ satış sistemi üzerine çalışılan lansman toplantısında, Hayat Kimya çalışanları ayrıca keyifli vakit geçirme imkanı buldu.

‘Diyafram’ lansmanının yanı sıra, Hayat Kimya Satış Ekibi’nin motivasyonunu artırmak, iş streslerini atmalarını sağlamak ve ekip ruhunu tazelemek amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, yeni satış stratejisini oluşturan harflerin çağrışımıyla ‘Diyafram’ adı adlında, gerçekleştirildi.

Yeni stratejiler anlatıldı
Hayat Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Avni Kiğılı, Hayat Kimya Genel Koordinatörü Orhan İdil, Hayat Kimya pazarlama ekibi ve satış müdürlerinin katılımıyla Kartepe Green Park Hotel’de 3 gün süren toplantıda, Bingo, Molped, Molfix, Papia, Familia markalarının temsilcileri markalarının yeni stratejilerini ve yakın dönem planlarını sunumları eşliğinde aktardılar.

Tüm çalışanların etkinliğe özel hazırlanan marş ile birlik olmanın keyfini çıkarttığı toplantıda, günün sürprizi ise Ali Poyrazoğlu oldu. Ali Poyrazoğlu sahnede yeni satış sistemi ‘Diyafram’a dair bilgileri esprili bir dille aktarırken, anlattığı hikayeler ve takım çalışmasına yönelik yaptırdığı toplu diyafram egzersizleri ile salonu kahkahalara boğdu.

Tüm katılımcıların bir arada olduğu gala gecesinde birlikte eğlenen Hayat Kimya satış ekibi, son çeyreğe yönelik iddialarının altını çizerek Kartepe’den ayrıldı.

 

   
01.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 741 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13272 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13284 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss