Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Tefal, UNICEF Türkiye ile yürüttüğü işbirliğine, çok önemli bir sosyal sorumluluk projesini daha ekledi. Tefal işbirliği kapsamında son olarak Ankara Şereflikoçhisar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’na, modern bir yemekhane ve çok amaçlı salonun da bulunduğu bir hizmet binası armağan etmişti.

Tefal, UNICEF ile birlikte 2010’dan bu yana “Çocuklar Gülümsesin” adıyla uluslararası ölçekte çok başarılı bir çalışmayı yürütüyor. Çocukların daha iyi beslenmelerini amaçlayan bu proje kapsamında bugüne kadar dünyada toplam 950 bin euro toplandı ve binlerce çocuğun sağlıklı beslenmesine yardımcı olarak “yeniden gülümsemeleri” sağlandı. Groupe SEB Türkiye, bu projeyi UNICEF Türkiye ile birlikte hayata geçirecek.

Sürdürülebilirlik ilkeleri ve sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda UNICEF Türkiye ile uzun vadeli işbirliği yürüten Tefal, en yeni projesi olan “Çocuklar Gülümsesin” ile yine çok önemli bir toplumsal değer yaratacak. Çocukların daha iyi beslenmelerini amaçlayan kampanya kapsamında “Çocuklar Gülümsesin” logosu bulunan Tefal tavaların satışından elde edilen gelirin bir bölümü UNICEF Türkiye’nin çalışmalarında kullanılacak. Her tava satışından 2 TL, çocuklar için gerçekleştirilen projelere aktarılacak. Böylece Tefal müşterileri de,  yaratılan toplumsal değerin bir parçası olacak.

Şoray ve Gezen’den Tefal’e teşekkür
Projenin ilk adımını atmak ve kamuoyuna duyurmak için Ritz Carlton Hotel’de düzenlenen toplantıya UNICEF Türkiye İyiniyet Elçileri Türkan Şoray ve Müjdat Gezen’in yanı sıra UNICEF Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü Alanor Olalı, Groupe SEB Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Yağcı ve Groupe SEB Türkiye Pazarlama Direktörü Zümrüt Tamer katıldı. Türkan Şoray ve Müjdat Gezen, UNICEF’e sağlanan güçlü katkıların çocuklar ve gelecek adına umut verdiğini belirterek, Tefal’e teşekkür ettiler. 

“Amacımız tüm çocuklara fırsat eşitliği sağlamak”
Groupe SEB Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Yağcı, Tefal’in günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojiler sunmanın yanı sıra toplumsal değer yaratmayı da her zaman öncelik olarak gördüğünü belirterek şunları söyledi: “Tefal olarak bizim işimiz ‘beslenme’ ve çocuklar söz konusu olduğunda işimiz, önceliğimiz oluyor. Çünkü çocukların beslenmesini çok önemsiyoruz. Özellikle UNICEF’in çocuk beslenmesini desteklemesi için de dünyanın farklı bölgelerinde işbirlikleri yapıyoruz.”

UNICEF Türkiye’nin çocuklara fayda sağlama konusunda çok güçlü bir deneyimi olduğunu dile getiren Yağcı, “UNICEF Türkiye ile birlikte işbirliği yaparak, önemli toplumsal ihtiyaçlara çözüm oluşturacak en doğru ve en etkili projeyi hayata geçiriyoruz. Ankara Şereflikoçhisar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’na modern bir yemekhane ve çok amaçlı salon kazandıran hizmet binasını kısa bir süre önce öğrencilere armağan ettik. ‘Çocuklar Gülümsesin’ projesi ise çocuklarımıza yeni fırsatlar ve umut sağlayacak” dedi.

   
03.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 769 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13398 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13410 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss