Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Forum Alışveriş Merkezleri'nin yatırımcısı Multi Development Türkiye, bir yandan yeni yatırımlarını hızlandırırken diğer yandan da dünyanın ünlü zincirlerini Türkiye’ye getirme peşinde. Geçtiğimiz haftalarda 20 AVM'de Forum Fashion Week'i gerçekleştiren şirket, Diyarbakır'dan Elazığ'a, Çanakkale'den Adana'ya 6 ilde yatırım yapmaya hazırlanıyor. Yeni AVM'ler bittiğinde şirketin toplam kiralanabilir alanına 250 bin metrekare daha eklenecek.

Yabancı ortaklığın yarattığı sinerjiyle yurt dışındaki markaların kendilerini Türkiye için bir yatırım kapısı olarak gördüğünü belirten Multi Development CEO'su Hulusi Belgü, son birkaç yılda bu ilginin önemli oranda artığını vurguladı. Dünya çapında önde gelen perakende yatırımcılarının Brezilya'dan sonra en çok ilgi gösterdiği ülke olarak Türkiye'yi gördüğünü söyleyen Belgü, “Rusya bile krizden etkilendi. Orada AVM”ler yakında el değiştirecek. Bu yüzden herkesin yüzü Türkiye'ye döndü" şeklinde konuştu. H&M’yi Türkiye'ye kendilerinin getirdiğini hatırlatan Belgü, ilklerin AVM'si olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Sırada yeni markalar var. Üç aydır Almanya ve Fransa merkezli iki büyük hazır giyim zinciriyle görüşüyoruz. Sona yaklaştık. Ayrıca çok büyük bir İngiliz sinema işletmecisi de Türkiye'de yatırım yapmak için bizimle irtibata geçti” diye konuştu.

Kaynak: Yasemin Salih / Sabah
 

   
06.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 702 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss