Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Murat KÜÇÜK

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Hürriyet yazarı olan Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un katılımıyla dün düzenlenen yemekte “private label” ürünlerin geleceği konuşuldu.

Kürsüye ilk çıkan isim TÜYAP Fuarcılık Grubu İcra Kurulu Başkanı Serdar Yalçın oldu. “Fuar endüstrisi nelerden etkileniyor, neleri tetikliyor” konulu bir sunum yapan Yalçın, “Private label ile 25 ülkede 49 temsilcilik kurduk. Bu acentelerin bir görevi vardı hepsi Türkiye’ye odaklanacaktı. Dünya genelini fuarları etkileyen küresel siklet merkezleri olarak Amerika, Avrupa, Avrasya ve Asya Pasifik başlıklarında 4 bölgeye ayırdık ve çalışmalarımız böyle yürütüyoruz” dedi.

Konuşmasının devamında fuarcılığı güçlendiren etkenleri sıralayan Yalçın, geçen yıl bin 750 metrekare olan ve 50 katılımcı ile gerçekleşen fuarın bu yıl 3 bin metrekarede gerçekleşeceğini belirtti.

Serdar Yalçın’dan sonra kürsüye çıkan isim PLAT Derneği Başkanı Erkan Özdemir oldu. “Private label’da neredeyiz?” başlıklı konuşmasında Özdemir, Avrupa pazar payları oranlarını gösterdi. Özdemir konuşmasında kendilerine düşen en önemli görevin tüketiciyi private label ürünlere yönlendirmek olduğunu ifade etti.

Türkiye’nin private label’da öne çıkan markaları
Başkan Erkan Özdemir, konuşmasının devamında slayt eşliğinde private label ürünlerinin Türkiye-Almanya karşılaştırmasını yaptı. Vestel-Metro beyaz eşya, Unilever-Bim deterjan, Avea-Bim iletişimde yürüttükleri ortak çalışmalarla Türkiye’nin private label’de önce çıkan ürün çalışmaları oldu.

Gecenin onur konuğu Şükrü Kızılot ise “Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun getirdikleri ve fırsatlar, ekonomideki son gelişmeler” konulu bir sunum ile katılımcılara önemli bilgiler verdi. Çeşitli ürünlerde vergi oranlarının dünya ve Türkiye kıyaslamasını yapan Kızılot, konut, iletişim, otomotiv başta olmak üzere birçok sektörün vergi oranlarındaki beklediği değişimleri konuklarla paylaştı. 

   
07.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 745 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss