Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk, Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde özel bir programla anılacak. 10 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak olan programda Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılarak en kısa sürede Atatürk portresi çizen Abidin Yurdakul misafir edilecek. Program kapsamında Yurdakul, büyük bir Atatürk portresi çizecek.

Atatürk Fotoğrafları sergisi
Atatürk’ü anma programı kapsamında bir gösteriye imza atacak olan Abidin Yurdakul, daha sonra isteyen ziyaretçilere de Atatürk portresini çizerek onlara hediye edecek. Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 74’üncü yılı olan 10 Kasım Cumartesi günü ArenaPark’ta, Atatürk Fotoğrafları Sergisi de gezilebilecek.

ArenaPark’ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılan Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nde Gazi Mustafa Kemal’in bugüne kadar hiçbir yerde görülmemiş fotoğrafları yer alıyor. Sergi ArenaPark Alt Çarşı Açık Otopark Girişi’nde bulunuyor.  

   
08.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 597 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13392 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13404 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss