Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye’de 24 marka ile 20 ürün grubunda 400’ü aşkın lisanslı ürüne sahip olan Pepee, yakın zamanda el sıkıştığı Sırma, Güral Porselen, Banat ve Sanitral markalı lisanslı ürünleriyle pazarda yeni alanlara açılıyor. Sırma’nın çocuklara özel yeni su şişelerinin kahramanı olan Pepee, Banat’la çocuklara özel diş fırçaları sunuyor. Güral Porselen’in kahvaltı seti fincanlarını süsleyen Pepee ve arkadaşları Sanitral’in 0-2 ve 3-6 yaş grubuna özel diş macunlarının da yeni kahramanı olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal sorumlu kahraman Pepee
İşbirliği yaptığı markalarda çocukların sağlığını ön planda tutmayı görev edinen Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları ve Pepee, yer aldığı lisanslı ürünlerin bir amacı olmasına da özen gösteriyor. İnsan bedeninin günlük olarak belirli bir ölçüde su tüketmesi gerekliliğinden yola çıkarak çocukları su içmeye teşvik etmek için Sırma ile anlaşan Pepee, 0-2 ve 3-6 yaş grubu çocuklarda Banat’la ve Sanitral’le birlikte çocukların ağız sağlığına uygun fırçalar ve florür gibi 0-6 yaş grubu için uygun olmayan maddeler içermeyen diş macunları ile çocukları ağız ve diş sağlığına davet ediyor.

Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunun altını çizen profesyoneller ve Pepee, Güral Porselen’in çocuklar için zararlı kurşun maddesini içermeyen lisanslı Pepee kahvaltı ve fincan setiyle çocuklara düzenli beslenmenin önemini anlatıyor.

Geniş bir pazar ve başarılı bir yıl
2012 yılında perakende ve lisanslı ürün pazarında oldukça başarılı bir grafik sergileyen Pepee, bazı kategorilerde en iyi rakiplerine nazaran 6 kat daha fazla başarı sağladı. Ürün gamıyla tüm ses kategorilerine hitap etmeyi başaran Pepee, 2013 yılından da oldukça umutlu.

Marka ve lisanslı ürün anlaşmalarında annenin hayatını kolaylaştıran, çocuğun eğitimine destek veren, anne-baba ve çocuğun nitelikli zaman geçirmesine yardımcı olan, yenilikçi ve sağlıklı ürünleri tercih eden Pepee, 2013 yılında da bu hassasiyetini devam ettirmeyi hedefliyor. 2014 yılı için de şimdiden yurt dışından gelen marka işbirliği tekliflerini değerlendiren Pepee, Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı olarak başarısını yurt dışı pazarında da sürdürmeye devam edecek.

   
08.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 767 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13399 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13411 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss