Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Dünyanın en büyük organik pamuk perakendecilerinden biri olan C&A, Textile Exchange tarafından aynı alanda ödüllendirilmiş, sürdürülebilir tekstil endüstrisine sahip çıkan dünya çapında 10 firma arasında yerini aldı.

C&A Sürdürülebilir İş Geliştirme Başkanı Phil Chamberlin konuya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Geleceğin Şekillendiricisi ödülü bizim için çok şey ifade ediyor. 2004 yılında organik pamuk projesi olarak başlayan girişim o günden beri çok gelişti ve entegre sürdürülebilirlik stratejisine dönüşerek bugün şirketimizin tekstil değerlerini şekillendiren bir kavram haline geldi. Bu nedenle Textile Exchange C&A’yı ödüllendirirken, şirketin örneğin Hindistan gibi tarım bölgelerinde, sivil toplum örgütleriyle kurduğu yakın ilişkilerden övgüyle bahsediyor.”

C&A Avrupa geçtiğimiz yıllarda sürdürülebilir tarım yöntemleriyle üretilmiş pamuğu moda alanında en çok satan firma haline geldi. C&A şu anda dünyada 2’nci en büyük organik koton alıcısı konumunda yer alıyor. Chamberlain; “Textile Exchange’in de ön plana çıkardığı gibi, bu girişimimizin uzun ömürlü olmasına büyük önem veriyoruz. Organik pamuk konusundaki kararlılığımızın yalnızca böyle uzun dönemli bir strateji ile, tarım bölgelerindeki ekosistemin ve bu bölgelerde yaşayan çiftçilerin kalıcı olarak iyileşmesini sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

C&A’nın sürdürülebilir stratejisinde yalnızca azalan su kaynakları ve enerji tüketimi bulunmuyor. Aynı oranla insanların ve çevrenin de var olan sentetik kimyasallar ve tarım ilaçları kullanımından korunması, pamuk üretimindeki su kullanımının azaltılması ile pamuk üretiminde çalışan insanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi de yer alıyor.

C&A, 20 Avrupa ülkesinde bin 500 mağaza ile hizmet veriyor. Bunların 29 tanesi Türkiye pazarında bulunuyor. Geçtiğimiz yıl açıklanan finansal verilerde şirketin 32 milyon adet ürün satarak satış rakamını 6,8 milyar Euro’dan fazla organik pamuk üretmiş olduğu açıklanmıştı. 2012 yılı içinde de bu rakamı ikiye katlayarak 60 milyon ürüne erişilmesi planlanıyor.

C&A 2020’ye kadar geleneksek yöntemlerle üretilmiş pamuktan imal edilen ürünlerin satışını tamamen durdurmayı hedefliyor. Phil Chamberlain amaçlarını şöyle özetliyor: “Tüm C&A koleksiyonu organik pamuktan ya da daha sürdürülebilir yöntemlerle elde edilmiş pamuktan üretilmiş olacak. Bu yalnızca sürdürülebilirlik stratejimizin bir parçası değil, aynı zamanda müşterilerimizin de isteklerine cevap verecek bir karar.”

   
09.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 610 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss