Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Satış rakamları incelenirken son 13 ayda açılan restoranların satış performansı dikkate alındı. Restoranlardan elde edilen gelirin yaklaşık üçte birini alan McDonalds’ın ABD’deki satışlarının oranı ise yüzde 1 geriledi. Temmuz ayında görev başına geçen şirketin CEO’su Don Thompson, 2013’te yeni menülerin çıkarılacağını belirtti.

Telsey Danışmanlık şirketi analistlerinden Peter Saleh “Yıllardan beri pazarda en büyük payı alan McDonald’s’a rakipleri karşılık vermeye başladı” diye konuştu. Saleh, rakip firmaların çok agresif davranmaya başladığını, özellikle Burger King’in menüsünü yenileyip reklama çok önem verdiğini belirtti.

Şirketin Avrupa’daki satışları yaklaşık yüzde 2, Asya Pasifik, Afrika ve Orta Doğu satışları ise yaklaşık yüzde 2.5 oranında düştü. New York borsasına kote olan McDonald’s hisse değeri ise bu sene yüzde 15 değer kaybederek 85 dolar seviyesine geldi. 

Kaynak: Hürriyet

   
09.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 668 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13346 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13358 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss