Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Bu yıl 21’si kutlanan halkla ilişkiler ödülü “Altın Küre Ödülleri” GWA, geçtiğimiz günlerde Four Seasons Hotel Sultanahmet’te çok sayıda uluslararası katılımcının ve Türk PR sektörünün katılımıyla gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

IPRA’nın, dünyanın dört bir yanından gelen halkla ilişkiler uzmanı üyesine İstanbul ikinci kez ev sahipliği yapmış oldu. Ayrıca IPRA’nın yıllık yönetim kurulu toplantısı da tüm IPRA Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti.

Toplamda 31 ödülün verildiği tören kapsamında, yarışmaya katılan Türk şirketlerinden Türk Telekom çevre, Akmerkez Alışveriş Merkezi var olan bir ürünün tüketici halkla ilişkileri, Forum Kayseri etkinlik yönetimi, Vodafone Türkiye de sosyal medya halkla ilişkileri kategorilerinde ödüle layık görüldüler. Turkcell de Birleşmiş Milletler Özel Ödülü sahibi oldu.

IPRA Altın Küre Ödülleri GWA jürisi tarafından verilen “Büyük Ödül”ü Sırbistan İstatistik Ofisi “Census is note for the future! Take your part” adlı projesiyle kazandı. Tanınmış halkla ilişkiler ajanslarından Edelman ABD 3 farklı projesiyle ve Weber Shandwick ise Çin, Hollanda ve ABD gibi 3 ülkeden 3 farklı projesiyle aldıkları ödüllerle geceye damgalarını vurdular. Geceye THY ve Eresin Hotels&Resorts hizmet sponsoru oldular.

   
12.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 627 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13274 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13286 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss