Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Tchibo’nun 14 Kasım Çarşamba günü başlayacak “Sağlıklı Kalın” teması kış soğuğuna karşı tüm aile fertlerini korurken, kış aylarında evde sıcak ve keyifli saatler geçirmeye de katkıda bulunuyor. Kış ayları boyunca ısıtma sistemleri nedeniyle nem oranı düşen kapalı ortamların havasını dengeleyen hava temizleme cihazı başta olmak üzere, tema içinde kışın evde oturmayı keyif haline getirecek pek çok ürün bulunuyor.

Sıcak ve deliksiz bir uyku sağlamak üzere tamamen sağlık dostu maddelerle tasarlanan yatak, yastık ve yorgan çeşitlerinin yanı sıra; yumuşak kumaştan üretilmiş pijama koleksiyonu da tüm aileye uygun modelleriyle Tchibo’nun “Sağlıklı Kalın” temasında yer alıyor.

Kış temizliğinize Tchibo ile başlayın
Yeni temada kış aylarında temizlik yapmayı pratikleştiren ürünler de bulunuyor. Multi siklon tekniği sayesinde sabit emme gücüne sahip toz torbasız elektrik süpürgesi, yenilikçi ve verimli bir temizlik sağlıyor. Kış aylarında sürekli bakım gerektiren ayakkabılar için ise Tchibo akülü ayakkabı bakım istasyonu ile çözüm getiriyor.

Ayakkabı bakım istasyonunda 6 farklı başlık, 1 adet temizleme başlığı ve 3 adet boya sürme başlığının yanı sıra, 2 adet parlatma başlığı bulunuyor. 14 Kasım’da başlayacak “Sağlıklı Kalın” temasında www.tchibo.com.tr, Tchibo mağazaları ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında yerini alıyor.

   
12.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 637 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss