Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye’de her yıl 8 bin kişi, organ bulunamadığı için hayatını kaybediyor. Organ bağışı konusuna dikkat çekmek isteyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Organ Bağışı Haftası kapsamında Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile örnek bir çalışmaya imza attı. Bu amaçla 5-9 Kasım günleri arasında Kayseri Park’ta bir stand açıldı. Standı ziyaret edenlere organ naklinin önemi ve organ bağışı yapılacak yerler konusunda bilgi veriliyor.

En değerli miras organdır
Türkiye’de organ bağışının yeterli düzeyde olmadığını belirten Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Oysaki ölümünüzden sonra insanlara bırakabileceğiniz en değerli miras organdır. Ülkemizde her yıl yaklaşık olarak 8 bin hasta organ bulunamadığı için hayatını kaybediyor. Bugün bir başkasının ihtiyacı olan herhangi bir organ, yarın yakınlarımıza veya bize de lazım olabilir. Bu nedenle organ bağışının önemini anlamak ve anlatmak gerekiyor” dedi.

Diyabetliler buluşacak
Sağlık konusundaki bilgilendirme çalışmalarına önem veren Kayseri Park, Diyabet Haftası’nda da bir etkinlik düzenliyor. 12, 13 ve 14 Kasım günlerinde Kayseri Park’a gidenlere şeker hastalığı ve nedenleri hakkında bilgi verilirken, diyabetli yaşamın zorluklarına dikkat çekilecek.

   
13.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 619 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13390 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13402 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss