Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarından Eczacıbaşı Girişim, ıslak mendil sektörünün “mucit” kuruluşu olarak tanınan ve Ataman Grubu’nu satın aldı. Satın alma sonucu, Türkiye ve Doğu Avrupa’nın en büyüğü olan Beylikdüzü’ndeki üretim tesisi ile birlikte Uni, Unibaby, Wogi, Woc, Comfort, Premax, Unimed, Mentholix, Şelale, Lemonni ve Türkiye pazarının lideri durumundaki UniWipes markaları, Eczacıbaşı’na geçti.

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, anlaşma nedeniyle yaptığı açıklamada,  Eczacıbaşı Topluluğu’nun hızlı tüketim ürünleri alanındaki büyümesinin, söz konusu satın alma ile birlikte yeni bir ivme kazandığını belirterek, “Selpak, Solo, Okey, Selin gibi markalarımızla kişisel bakım pazarlarında sürdürdüğümüz liderliğimizi, yeni alanlara girerek Türkiye’nin yanı sıra çevre ülkelere de taşımayı hedefliyoruz. Bebek temizleme mendilleri başta olmak üzere her çeşit ıslak temizleme mendili, bebek ve çocuk bakım ürünleri alanında Türkiye'nin en önde gelen kuruluşlarından Ataman’ı bünyemize katmış olmak, bu amaca ulaşmamızda bize büyük güç verecek” dedi.

Bülent Eczacıbaşı, Ataman Grubu’nun üstün inovasyon gücüyle ortaya çıkardığı değerli ürünleri, Eczacıbaşı Topluluğu’nun sahip olduğu dağıtım gücüyle tüketiciler için daha ulaşılabilir hale getirmeyi hedeflediklerini de ifade etti.

Ataman, dünyada pek çok ilki gerçekleştirdi
1989 yılında üç eczacının kurduğu bir aile firması olarak yola çıkan Ataman İlaç ve Kozmetik Sanayi, 1994 yılında Uni markasıyla ıslak mendil üretimine başladı. Hijyene, araştırmaya, inovasyona ve kaliteye odaklanan Ataman, kısa sürede Türkiye ve Balkan’ların en geniş kapasitesine sahip hijyenik ıslak mendil firması haline geldi.

İlk ıslak mentollü mendil, ilk çift taraflı yüz peeling diskleri, ilk kimyasal madde içermeyen yenidoğan bebek mendili, ilk buğu etkili mentollü kuru mendil, ilk meyve aromalı ıslak cep mendili, ilk suda eriyen ıslak tuvalet kağıdı gibi dünyada pek çok ilki gerçekleştiren Ataman İlaç ve Kozmetik, Bulgaristan, Ukrayna, Lübnan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Kosova ve Rusya’da pazar lideri konumunda bulunuyor. 

   
13.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 741 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13358 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13370 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss