Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Papağan Kuruyemiş, otel, lokanta, restoran, kafe gibi ticari işletmelere kolaylık sunmak üzere kiloluk paketler piyasaya sürdü. 200 gramlık paketlerin büyütülmüş versiyonu olan 1 kiloluk paketlerde ay çekirdeği, antep fıstığı, badem, fındık, yer fıstığı ve kokteyl, yani karışık kuruyemiş ürünleri sunuluyor.

Paketler, zip uygulamasıyla rahatlıkla açılıp hava almayacak şekilde tekrar kapanabiliyor. Böylece ürünler daha uzun süre tazeliğini koruyor.

Hem ticari kullanım hem de ev için uygun
Özellikle konaklama tesislerine ve gastronomi kuruluşlarına yönelik ticari kullanım amacıyla hazırlanan paketler, işletmelerin paketli ve markalı kuruyemiş konusundaki ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ancak kiloluk paketler, toplu alışverişi tercih edip, ev içi tüketiminde değerlendirmek isteyenler için de uygun.

Endüstriyel kullanımda kalite arayışı var
Ticari tüketimde kalite ve marka arayışının öne çıkmaya başladığını belirten Papağan Kuruyemiş Genel Müdürü Rüstem Karakaya, “Tüketici, markalı-paketli kuruyemiş alarak evinde yaşadığı tazeliği ve kaliteyi, dışarıya çıktığında da arıyor. Ticari işletmelere yansıyan bu talep, bizi bu tür endüstriyel kullanıma yönelik büyük hacimli paketler hazırlamaya yönlendirdi” açıklamasını yaptı.

Daha ekonomik
1 kiloluk paketler, hava geçirmeyen ve açıldığı anda ürünlerin ilk anki tazeliğini korumasını sağlayan niteliğe sahip. Küçük paketlere göre yüzde 5 oranında daha uygun bir fiyatlandırma ile sunulan 1 kiloluk paketler, ticari kuruluşlara toptan alışveriş imkanı sunan Metro ve benzeri marketlerde satılıyor.

   
13.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 756 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss