Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Serginin açılış konuşmasını gerçekleştiren Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras, Üçge 2’nci Uluslararası Karikatür Yarışması hakkında bilgi verirken, sanata katkılarının artarak devam ettiğini belirtti. Aras karikatürün mizahı da kullanarak güçlü bir ifade alanı yarattığını belirterek toplum için önemine de dikkat çekti.

Anadolu Karikatürcüler Derneği Başkanı Ahmet Aykanat da Üçge’ye verdiği destekten ötürü teşekkür ederken, uluslararası birçok başarılı karikatürün eserleriyle sergide yer aldığını belirtti ve meraklıları sergiye davet etti.

Etkinlikte söz alan Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Ahmet Şinasi İşler, mizahın günümüzde çok daha fazla önem kazandığını belirterek, üsluplu eleştiri için en güzel alanlardan birisinin karikatür olduğunu belirtti. İşler değer kazandığı ilk andan bu yana sanatın her zaman destekle büyüdüğünü belirterek Üçge’ye katkıları için teşekkürlerini sundu.

Açılış konuşmalarının törenle açılan sergi, 17 Kasım tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Alışveriş Hayattır
Dinamizmin hiç bitmediği en renkli sektörlerin başında gelen perakendenin 36 yıllık çözüm ortağı Üçge, sanata verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. 52 ülkeden 289 karikatüristin toplam 707 karikatürle katıldığı Üçge 2’nci Uluslararası Karikatür Yarışması’ndaki eserlerden oluşan karikatür sergisi, 12- 17 Kasım günleri arasında Bursa Tayyare Kültür Merkezi, Cemal Nadir Güler Sanat Galerisi’nde ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Bir hafta karikatür meraklılarını ağırlayacak olan sergide farklı kültürlerde ortak dil olan alışverişin en güzel yorumları sergilenecek. Dünyanın dört bir yanından karikatüristlerin eserlerinin buluştuğu sergi katılımcıları adeta dünya turuna çıkartacak.

Üçge 2’nci Uluslararası Karikatür Yarışması hakkında
Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında faaliyet gösteren Üçge’nin Anadolu Karikatürcüler Derneği desteğiyle düzenlediği ‘Alışveriş Hayattır’ konulu “Üçge 2’nci Uluslararası Karikatür Yarışması”na 52 ülkeden 289 karikatürist toplam 707 eserle başvurdu.

Organizasyonda 156 karikatür finale kaldı. Jüri üyelerinin titiz çalışmaları ve seçme sürecinin ardından birinci Çek Cumhuriyeti’nden Karikatürist Pavel Matuşka, ikinci Ukrayna’dan Karikatürist Viladimir Kazanevsky, üçüncü Hırvatistan’dan Karikatürist Nikole Listes oldu.

Organizasyonda ayrıca Türkiye’den Hamza Akın ve Muammer Kotbaş ile Sırbistan’dan Milenko Kosonovic mansiyon aldı. Yarışmada Anadolu Karikatürcüler Derneği Özel Ödülü de Hicabi Demirci’nin oldu.

Yarışmanın sonuçları ve dereceye giren karikatürler, http://www.ucge.com/karikaturyarismasi/index.php. sitesinden görülebilecek.

   
14.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 617 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13404 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13416 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss