Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Perakende.org / Cannes

14 – 16 Kasım günlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilen MAPIC, 8 binden fazla uluslararası perakende ve gayrimenkul firmasını network oluşturmak, yakın ilişkiler kurmak, sektördeki en son projeleri ve trendleri keşfetmeleri için bir araya getiriyor. 2011 yılında MAPIC’e Türkiye’den 42 perakende ve 98 gayrimenkul firması katılmıştı.

MAPIC 2012'e katılan bazı Türk şirketlerinden örnekler ise şunlar: Aydınlı Group, Fiba Retail Group, Cacharel, Toypa Mağazacılık, Koton Mağazacılık Tekstil, Renaissance Development, Varyap – Gap, Joint Venture, Öncüoğlu Architecture.

“Sosyal medya hayatımıza hükmedecek”
MAPIC 2012'de sabah saatlerinde yapılan oturumlardan biri, Creative Visions Foundation kurucusu Robert Tercek tarafından gerçekleştirildi. Amerika’da alışveriş merkezlerine danışmanlık yapan Tercek, sektörde yeni teknolojileri kullanmaya ve yeni trendlerin önemine değinerek dikkatleri çekti.

Tercek ayrıca bugün 2 milyar internet kullanıcısının olduğunu ve önümüzdeki 6 ay içinde bu rakamın 3 milyara çıkarak, bunların 2 milyarının sosyal medyayı aktif kullanacağını belirtti.

Tercek, her 60 saniyede dünya üzerinde sosyal medyada olan istatistiklere de değindi. Buna göre: Facebook’a 208 bin 333 foto yükleniyor, 695 bin ileti gönderiliyor. 121 bin tweet atılıyor, Google’da 694 bin arama yapılıyor. Bunların çok ciddi rakamlar olduğunu kaydeden Tercek, önümüzdeki dönemde de sosyal medyanın hayatımıza daha fazla hükmedeceğinin altını çizdi.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz...

   
14.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 583 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13053 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13065 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2933 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6943 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss