Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Tamamen doğal yöntemlerle kurutulmuş ve paketlenmiş Fresh Garden markalı meyve çeşitleri arasında armut, ayva, çilek, elma, kiraz, kivi, muz, portakal çeşitleri bulunuyor. Miks paketlerde ise tüm meyve çeşitleri karışık olarak satılıyor. Bu ürünler sadece atıştırmalık olarak değil, yoğurtlu meyve yapılarak da yenebiliyor. Toplam 9 çeşitten oluşan ürünlerin paket fiyatı 5 liranın altında.

Yeşim Gıda olarak, kullandıkları patentli teknoloji sayesinde ürünlerin hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadığını söyleyen Genel Müdür Esat Engin, “Özel olarak, düşük ısıdaki fırınlarda kurutulan meyveler, herhangi bir kimyasal işleme maruz kalmıyor. Sadece mevsiminde yetişen meyveler  kurutuluyor. Kurutma öncesi yapılan kabuk soyma, dilimleme, çekirdek çıkarma gibi işlemlerde de herhangi bir kimyasal işlem uygulanmıyor. Kurutulmuş olan meyveler, renk bozulmalarına karşı serin ve kuru bir ortamda saklanıyor. Kurutma işlemi düşük ısıda yapıldığı için meyvenin rengi ve aroması korunuyor” diyor.

Fresh Garden markalı kurutulmuş meyveler, tüm ulusal zincir marketlerde tüketici ile buluşuyor.  

   
14.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 721 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss