Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Starbucks CEO’su Howard Schultz, Teavana ile Starbucks’ta yaptıklarının bir benzerini yapacakların belirterek “Kahve için ne yaptıysak çay için de onu yapacağız” diye konuştu. Schultz, Teavana mağazalarına içinde hazır çay tezgahları da ekleyeceklerini belirtti. Starbucks’ın dünya çapında yaklaşık 18 bin mağazası bulunuyor. Çay yaprağı ve egzotik çaylar satan Teavana’nın ise ABD, Meksika, Kanada ve Kuvet’te 300 mağazası bulunuyor.

Teavana CEO’su Andy Mack ise mağaza sayılarının 2015 itibarıyla 500’e çıkabileceğini aktardı. Blair & Co analisti Sharon Zackfia “Bu Starbucks’ın yaptığı en akıllıca yatırımlardan biri olabilir” diye konuştu.

Çay mağazası açacak
Kahve dışında ürünlerde de başarı elde etmek isteyen Starbucks, 1999’da bir başka çay markası Tazo’yu 8.1 milyon dolara bünyesine katmıştı. Çay satışından yılda yaklaşık 1 milyar dolar kazanan Starbucks yakın zamanda ilk Tazo çay mağazasını açacağını duyurdu. Schultz, bu mağazanın Teavana için bir laboratuar olacağını söyledi. Şirket, geçen sene de logosundan kahve ifadesini çıkarmıştı. 

Ürün portföyünü geliştiriyor
Kahve sektöründe büyük başarı yakalayan Starbucks, ürün portföyünü geliştirmek istiyor. Şirket, 2011 yılı Kasım ayında meyve suyu üreticisi Evolution Fresh’i 30 milyon dolara Temmuz’da da yiyecek reyonunu geliştirmek için pasta ve kek üreten La Boulange’u 100 milyon dolara satın almıştı. 

Kaynak: Hürriyet

   
15.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 617 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss