Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Marmara Forum, 80’li yılların çocukluk anılarının renkli karakterlerini bu sefer çocuklarıyla buluşturacak. Susam Sokağı’nın eğlenceli karakterleri Edi ile Büdü, miniklere eğlenceli saatler yaşatacak.

Dünya turnesi kapsamında 28 Kasım – 2 Aralık günleri arasında TİM Maslak Gösteri Merkezinde 10 oyun sergileyecek olan dünyaca ünlü Susam Sokağı Live, Edi ile Büdü karakterleri ile şov öncesinde 18 ve 24 Kasım günlerinde Marmara Forum’da kurulacak  “Susam Sokağı Oyun Alanı”nda miniklerle sohbet ederek, onlara hediyeler dağıtacak.

Susam Sokağı’nda gün boyu eğlence ve aktivite
Marmara Forum’da çocuklar için 17-25 Kasım günleri arasında kurulacak oyun alanında 6 farklı etkinlik yer alacak. Minikler, Big Bird'un Evi, boyama masaları, Elmo'nun Dünyası, Hooper'in Manavı, Kırpık, Zoe’nin dans stüdyosu gibi onlarca eğlence dolu etkinlikte gönüllerince bir gün geçirecekler. Müzik aletlerinden boyama masalarına, puzzle’dan dans atölyelerine kadar pek çok aktivete ile minikler hem eğlenecek hem öğrenecek. 

   
16.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 640 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss