Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
CarrefourSA Ümraniye AVM’de 16, 17 ve 18 Kasım günlerinde düzenlenecek olan organizasyonun ikinci etabında, araç sahipleri araçlarını Amortisör, Lastik, Lastik Hava Basıncı, Yağ Seviyesi, Antifiriz, fren Hidroliği, Akü, Zorunlu Ekipmanlar konusunda kontrolden geçirecek.  Ziyaretçiler, 3 gün boyunca aktivite alanında bulunan Castrol Info Team standını gezebilecek ve son teknolojiler konusunda bilgi alabilecek.
Araç testinden sorunsuz olarak çıkan araç sahiplerini çeşitli hediyelerle ödüllendirecek olan Speedy, çeşitli yarışmalarda katılımcılara 4 adet kış lastiği, Yağ ve Periyodik bakım hediyelerini sunacak. Aynı zamanda düzenlenecek “Castrol Kendini Dene” yarışmasında da katılımcıları gene sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Castrol Hipermarketler Satış Koordinatörü Neşe Yılmaz, “Otomotiv yağları sektörünün öncü markası Castrol olarak, motorda yüksek performans ve daha uzun motor ömrü için ileri teknolojik özelliklere sahip ürünlerimizle araç sahiplerinin her zaman yanındayız. Kaliteli ve araca uygun bir motor yağı, otomobilin performansı kadar, sürüş güvenliği için de büyük önem taşır. Bu Sürüş Güvenliği etkinliğinde, aktiviteye katılan sürücüleri motor yağları konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Info Team adını verdiğimiz özel eğitimli ekibimiz, araç kullanıcılarına, otomobilin performansı ve yüksek motor ömrü için motor yağının ne kadar önemli olduğunu çeşitli deneylerle anlatıyor. Ayrıca düzenlediğimiz eğlenceli yarışmalarla ürünlerimizin teknik özellikleri hakkında da bilgiler veriyoruz. “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur” test günlerinde tüm araç sahiplerini standımıza bekliyoruz” dedi.

Speedy markasının bağlı olduğu Autority Group CEO’su Gür Yalman ise, organizasyonun ilk ayağında bin 550 aracın testten geçmesiyle birlikte birçok kişin katılımda bulunarak bilgilendirildiğini vurguladı ve sözlerine ekledi: “Organizasyonun ikinci etabında güvenlik testinden tam olarak geçen araç sahiplerini ödüllendireceğiz. İkinci etap da araç sahiplerinin konuya duyarlı olacaklarını düşünüyorum” dedi.

   
16.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 712 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13405 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13417 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss