Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Apple CEO’su Tim Cook, Mayıs ayında şirketin Türkiye ofisinin açılışını yapacaklarını ardından Apple Store ve iTunes mağazalarının da Tükiye’de var olacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından mağazaların hangi lokasyonda açılacağı sorusu gündeme geldi.

Bu sorunun yanıtı ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. Edinilen bilgilere göre Mac, iPad, iPod ve iPhone gibi ürünlerle dünyada önemli bir müşteri kitlesine sahip olan Apple, İstanbul’da 3 mağaza açmaya hazırlanıyor. Bu mağazaların büyüklüğü ise bin 500 metrekare olacak. Bu büyüklükteki satış alanları ise Avrupa’nın en büyük Apple Store mağazaları olacağı anlamına geliyor.

Aynı anda satış
Apple’ın, Ağustos 2013’te kapılarını açacak olan Zincirlikuyu’daki Zorlu Alışveriş Merkezi’nde ve Eylül 2013’te Acıbadem’de açılacak Akasya AVM’de mağaza açacağı belirtiliyor. Apple’ın İstanbul’da açacağı üçüncü mağaza için de yer aradığı konuşuluyor.

Apple’ın Türkiye’de mağaza açması, iPhone, iPad gibi ürünlerinin yeni modellerinin dünya ile aynı anda satışa çıkarılması anlamına geliyor. Ayrıca teknik destek ve servis hizmetinin de daha yüksek standartlara ulaşması söz konusu.

Çünkü cam ve metal dekorlardan oluşan Apple mağazaları sadece Apple ürünlerinin satıldığı yerler değil. Bu mağazalar aynı zamanda Apple ürünlerini satın alanlara her türlü teknik destek ve eğitimlerin verildiği, ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi bağlantısının olduğu mekanlar olarak biliniyor.

İsteyen müşteriler mağazalarda internet bağlantısına sahip Apple ürünlerini rahatça kullanıp test edebiliyor. Yani Apple bu mağazalarda, müşteri deneyimine odaklanıyor. Amaç ise mağaza ziyaretçilerini, sadık müşterilere dönüştürmek…

İlanla personel arayışında
Mağaza lokasyonu için genellikle oldukça kalabalık lokasyonları tercih eden Apple, mağaza personeli için iş ilanı da verdi. Şirket, 18 farklı pozisyon için iş ilanları vererek Apple mağazalarına eleman toplamaya başladı.

Apple, Türkiye’de açacağı mağazalar için müdür, iş lideri, iş müdürü, iş uzmanı, yaratıcı, uzman, envanter uzmanı, pazar sorumlusu, mağaza lideri, çözüm mühendisi, uzman ve AppleCare müşteri hizmetleri yöneticisi arıyor.

Bu arada, Türkiye’de kendi şirketini kuran Apple, Türkiye genel müdürü de atamıştı. Bir süre önce şirket, 3 yıl içinde pazar payı anlamında Türkiye’nin Avrupa ile benzer rakamlara gelmesini hedeflediği için Bilkom’dan sonra 2’nci distribütör olarak Index ile anlaştı.

Kaynak: Eylem Türk / Milliyet

   
19.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 733 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss