Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Lay’s, Walkers, Smith's ve Sabritas gibi büyük markaları portföyünde barındıran PepsiCo, sayıları 22’ye ulaşan milyar dolarlık yiyecek ve içecek markaları ile hızla büyümeye devam ediyor. Bu sayının 2000 yılından beri iki katına çıkmış olması şirketin dünya çapındaki yiyecek ve içecek işlerinin gücünün bir başka göstergesini oluşturuyor. PepsiCo bu başarısını, “Yerel Lezzetli Ürünler”, “Yenilikçi Pazarlama Uygulamaları” ve “Yerel Tarım” konularından alıyor.

PepsiCo’nun patates cipsi portföyünün başarısının ardında uluslararası pazarlara yönelik genişleme stratejisi yatıyor. PepsiCo’nun Banner Sun portföyünün perakende satışları 10 milyar doları aşan cips markalarının satışlarının yaklaşık yüzde 60’ı Kuzey Amerika dışından geliyor.

PepsiCo globalden yapılan açıklamada da “Banner Sun” isimli global patates cipsi portföyünün yıllık perakende satışlarının, dünyanın en büyük gıda markası olan Lay’s’in liderliğinde, 10 milyar doları aştığı bildirildi. En büyük 10 pazar arasında ABD, İngiltere, Rusya, Kanada, İspanya, Avustralya, Çin, Meksika, Hollanda ve Hindistan yer alıyor.

Dünyanın en güçlü “pazar” sistemlerinden birini oluşturan PepsiCo, 100 binden fazla güzergahta her hafta yaklaşık 10 milyon satış yerine dağıtım yaparak her gün 300 milyon dolardan fazla perakende satış gerçekleştiriyor. PepsiCo’nun bu güçlü pazar özelliği sayesinde de Lay’s, 2011 yılında 8.9 milyar dolarlık perakende satışı ile dünyanın 1 numaralı yiyecek markası oldu.

Türkiye’de yerel-yenilikçi ürünler
Lay’s, Türkiye’de sunduğu yerel tatlara yönelik yenilikçi ürünlerle ülkenin cips yeme alışkanlıklarına yeni boyutlar kazandırmaya devam ediyor. 2011 yılında lanse edilen Lay’s Zeytinyağlı ve bu sene içerisinde sunulan Lay’s Fırından ürünleri cips pazarı için ilk olma özelliği taşıyor.

Lay’s Zeytinyağlı, Brand Spark isimli Kanadalı bağımsız bir araştırma şirketi tarafından cips kategorisinde dünyada yılın en iyi ürünü seçilerek büyük bir başarıya imza attı. Türk halkının içinden biri olan Ayşe Teyze de Lay’s’in bilinirliği açısından büyük önem taşıyor. Marketing Türkiye tarafından, Ayşe Teyze’nin oynadığı Lay’s Zeytinyağlı’nın reklamı Türk tüketicileri tarafından en beğenilen reklam seçilmişti. 

“Banner Sun” logosu nedir?
Lay’s Walkers, Smith's ve Sabritas gibi büyük markaların ambalajlarında görülen "Banner Sun" logosu dünya çapında kaliteli patates cipsinin bir sembolü.

   
19.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 768 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss