Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Proje kapsamında kurulan laboratuarın açılışı, önceki gün yöneticiler ve üretim çalışanları ile birlikte yapıldı. Üçge DRS Yönetim Kurulu Başkan Vekili Okan Aras; Üçge DRS Genel Müdür Yardımcısı Tunçer Yıldız, Proje Yürütücü Yardımcısı Ferhat Güler ve Akın Saka’nın da katıldığı açılıştaki konuşmasında şunları söyledi: “BEBKA desteğini almak ayrı bir keyif. Disiplinli ve özverili bir çalışma ortamı yaratıldı. Hedef sürelerde, otomatik mekikli depo raf sistemini geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ar-Ge bizim için olmazsa olmaz bir özelliktir. BEBKA desteği ile Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirdik. Nitekim yurt içi olduğu kadar yurt dışından da bu tip sistemlere olan talepleri görmemiz, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi. Sektörün öncü firmasına da bu yakışırdı. Desteklerinden dolayı BEBKA ve projeye emek veren ekiplerimizi kutlar, başarılar dilerim.”

Proje kapsamında geliştirilen otomatik mekikli depo raf sistemi ile birlikte, yine BEBKA’nın mali desteği ile kurulan Ar-Ge amaçlı laboratuar sayesinde, üretimini gerçekleştirdikleri ve yeni geliştirecekleri ürünlere ait test/analiz faaliyetlerini Üçge DRS artık kendi bünyesinde yapabilecek. Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Yıldız, proje kapsamında alınan; bükme, charpy darbe deneyi, çekme-basma, inclinometre ve hidrolik yükleme test cihazları ile laboratuar alt yapısına ait teknoloji ve yenilikçi kapasitelerinin artığını ifade ederek “Katma değeri yüksek ürün geliştirebilme kapasitemiz de arttı” şeklinde konuştu. Yıldız, Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) desteğiyle kurulan laboratuar sayesinde daha rekabetçi olacaklarını da sözlerine ekledi.

   
20.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 657 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13274 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13286 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss