Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Yaşam sahası niteliği taşıyan Deposite Outlet Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslararası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedefliyor. Bunun yanında bireyin kültürel gelişimine de katkı sağlamayı her zaman ilke edinen AVM, bugüne kadar “Festival Sokağı”nda ağırladığı birçok ünlü sanatçısından sonra herkesin sevdiği bir isim olan Burak Kut’u ağırlamaya hazırlanıyor. Deposite Outlet, 24 Kasım Cumartesi günü Playbowling Eğlence Merkezi’nin açılışa özel Burak Kut konseri ve gün boyu bowling turnuvaları, bilardo yarışmaları, oyun makinelerinde sınırsız eğlenceler ve çeşitli ikramlarla ziyaretçilerine biletsiz, ücretsiz, sınırsız eğlence imkânı sunuyor.

Deposite Outlet Merkezinde hizmet vermeye başlayan Playbowling Eğlence Merkezi’nde, altı hatlı bowling oyun alanı, top havuzu, bilardo ve simülasyon oyun makineleri bulunuyor.

   
21.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 660 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13351 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13363 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss