Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Eczacıbaşı Topluluğu’nun en yenilikçi kuruluşları, bugün (22 Kasım) İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Topluluk bünyesinde 12’ncisi düzenlenen etkinlik, Eczacıbaşı Topluluğu yöneticileri, çalışanları ve iş ortaklarından bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
15 kuruluşun toplam 60 proje ile yarıştığı etkinlikte, “En İnovatif Ürün Projesi”  ve “En İnovatif Verimlilik Projesi” kategorilerinde VitrA Karo, “En İnovatif İletişim Projesi” kategorisinde İpek Kağıt, “E-Dönüşüm Projesi” kategorisinde İntema ve “Sürdürülebilir Kalkınma Projesi” kategorisinde de Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (VitrA)  ödüle layık görüldü.

VitrA Karo’ya “En İnovatif Ürün Projesi” kategorisinde ödül getiren IsoTile, binaların dış cephelerinde yalıtım ve kaplama işlevini tek bir ürünle ve tek adımda çözüyor. Bilinen tüm geleneksel ısı yalıtım ve kaplama sistemlerinden farklı olarak, hem yapıştırma hem de mekanik montaja uygun bir ürün olan IsoTile, en az 2 kat daha hızlı monte edilebiliyor ve yüzde 50 daha az hammadde tüketilerek üretilen slimetrik karo ön yüzü sayesinde değişik cephe tasarımı seçenekleri sunuyor.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, dünyanın geleceğinin inovasyon ve tasarımla şekilleneceğini vurgulayarak, Türkiye’de tasarımı, inovasyonu daha da teşvik edecek bir ortam yaratılmasının, inovasyonun ve tasarım gücünün, ekonomik ve toplumsal politikaların merkezine yerleştirilmesinin kritik öneme sahip olduğunu söyledi.

   
22.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 627 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13349 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13361 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss