Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
“1e1 Komşu” konseptini müşterileri ile buluşturan 1e1 Market, geçtiğimiz günlerde Antalya’nın en işlek semtlerinden Milli Egemenlik, Toros, Güzeloba ve Örnekköy şubelerini bünyesine ekledi. 4 “1e1 Komşu” mağazasının açılış kurdelesi aynı anda kesen 1e1 Market, tüketicilere açılışa özel indirimler sundu. 1e1 Komşu mağazalarının açılışına 1e1 Market Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Duru, Yönetim Kurulu üyelerinden Cihan Bulut, Metin Gülel ve Orhan Gülel katıldı.

Açılış konuşmasında komşuluk ilişkilerinin yok olduğuna dikkat çeken 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, “Türkiye’nin ilk kolaylık mağazasını açtık ve 1e1 Komşu konseptini çıkararak müşterilerimize komşuluk ilişkilerinin sıcak olduğu bir market sunduk. 1e1 Komşu mağazalarımızda bir süpermarket zincirinin en güçlü olduğu yönler korunacak. Yerel zincirlerde güçlü olan samimiyet ve sıcaklığı bu mağazalarda daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız” şeklinde konuştu.

   
22.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 610 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss