Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
D.ream’den yapılan açıklamada, satın alma bedeline ilişkin bir bilgi yer almazken; söz konusu ortaklıkla birlikte Azumi Group bünyesindeki Zuma ve Roka restoranlarını yeni uluslararası pazarlara açmak, yeni marka ve konseptler geliştirmek ve farklı coğrafyalarda çoğaltmak üzere işbirliği yapılacağı belirtildi.

Açıklamada yer alan bilgiye göre, İngiltere'de kurulmuş olan ve on yıldır faaliyet gösteren Azumi Group bünyesinde 6 ülke ve şehirde 6 Zuma ve 3 Roka restoranı bulunuyor. Zuma, Londra ve Hong Kong'daki restoranlarından sonra İstanbul şubesini açmış, ardından markasını Dubai, Miami, Bangkok’a da taşımıştı.

D.ream ise Nusr-Et Steakhouse, Kiva, Armani Ristorante ve GoMongo markaları ile hizmet verirken, GQ Bar’ı da yakında faaliyete geçirecek.

D.ream, geçtiğimiz günlerde İstanbul Doors Grup'a ortak olarak Da Mario, Vogue, Anjelique, Kitchenette,Gina, Ajia, Zuma, Mama, Carlotta, Poupon, Ca'd'oro,Gigi, Foodist Catering,Tom Aikens Restaurant, Tom's Kitchen, Tom's Deli, Raika, Wanna Pop markalarını da bünyesine katmıştı.

Kaynak: Dünya

   
22.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 758 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss